دانلود بازی Yakuza 5 برای PS3

بازی Yakuza 5 در سبک اکشن , ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Sega ساخته شده و استودوی مذکور بازی را در سال 2012 به صورت انحصاری برای پلتفرم PS3 منتشر کرده است . این نسخه پنجمین عنوان از سری بازی Yakuza می باشد و از موتور گرافیکی جدیدی در ساخت آن استفاده شده است . این بازی در همان سال 2012 فقط در کشور ژاپن منتشر شده و هم اکنون بعد از گذشت 3 سال نسخه ی جهانی آن در دسترس عموم قرار گرفته است .

خلاصه داستان : بازی شما را به انتهای یاکوزا 4 و اسپین آفی به نام Yakuza: Dead Souls که بعد از نسخه 4 منتشر شد می برد . از آن زمان Kazuma Kiryu نام خود را به Suzuki Taichi تغییر داده و یک راننده ی تاکسی در Fukuoka می باشد . از طرفی Taiga Saejima که 2 سال در حبس به علت دنبال کردن Hokkaido در رویدادهای نسخه قبل بود در کنار Shun Akiyama در Osaka به یک سفر کاری رفته است و داستان این نسخه از همین جا آغاز می شود . گیم پای بازی بسیار شبیه به عناوین سری قبلی می باشد و با اندکی تغییرات روبه رو بوده است . همانند قدیم گیم پلی به دو بخش Adventure Mode و Combat Mode تقسیم شده است . در مود Adventure بازیکنان می توانند محیط های مختلف را جستجو کرده و مینی گیم هایی که سرتاسر نقشه وجود دارد را دسترسی پیدا کنند . شهر بازی به مقدار قابل توجهی بزرگتر شده است و محیط های بیشتری برای جست و جو در اختیار شما قرار می دهد . تغییر حالت میان این 2 مود بسیار راحت است و می توان گفت نسبت به نسخه های قدیم بسیار سریع تر انجام می پذیرد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Yakuza 5نام بازی (فارسی) : یاکوزا 5پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : SEGAمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : اکشن , ماجراجوییحجم فایل : 23.3 گیگابایتنوع فایل : Pkgلینک مرتبط : Wikipedia
لینک دانلود