تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles Knots That Bind – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

دنیایی سراسر آرامش و زیبایی در انتظار شماست تا جای جای آن را کشف کنید و از زیبایی مناظر آن لذت ببرید. جایی که می شود ساعت ها در آن به تماشای مناظر دلنشین پرداخت. این جزیره زیبا از 8 قسمت مختلف تشکیل شده که هر کدام نیز زیبایی های خاص خود را دارند. اما این تمام ماجرا نیست چرا که Murk بد ذات کنترل این منطقه و جزیره را به دست گرفته است و ترس و دلهره را برای اهالی این جزیره به بار آورده است . شما به عنوان قهرمان Gemea باید در این جزیره به کند و کاش بپردازید و ابزارهای مختلف را استفاده کنید تا این موجود بد ذات را از این جزیره بیرون کنید و بار دیگر آرامش را به این جزیره هدیه کنید.

سایر توضیحات: بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles Knots That Bind جدیدترین نسخه از سری بازی های Yonder The Cloud Catcher Chronicles است که در آن شما با شگفتی های جدیدی روبرو خواهید شد. همانطور که از عکس های این بازی معلوم است، جذابیت و طراحی پر رنگ و لعاب این بازی خود می تواند آرامش بخش باشد . بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles Knots That Bind توسط شرکت Prideful Sloth تولید و به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Yonder The Cloud Catcher Chronicles Knots That Bind center

مشخصات بازی Yonder The Cloud Catcher Chronicles Knots That Bind :

نام بازی : Yonder The Cloud Catcher Chronicles Knots That Bindپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Prideful Slothمنتشر کننده : Prideful Slothسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Yonder The Cloud Catcher Chronicles Knots That Bind

لینک دانلود