تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Your Royal Gayness – PC

بازی Your Royal Gayness مشتاق افسانه هایی است که بعد از آن مدل شده است. داستان ها در قسمت جلو و مرکز قرار دارد. تفاوت این است که شما می توانید انتخاب کنید که چگونه داستان می رود! هر بار بازی فقط متفاوت است، زیرا انتخاب های شما بر آنچه اتفاق می افتد تاثیر می گذارد، اما شما همچنین نمی توانید بدانید که کدام یک از مشکلات پرنس امیر با هر روز مواجه است. محتوای و نظم داستان همیشه متفاوت است! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Lizard Hazard Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Your.Royal.Gayness.center

مشخصات بازی Your Royal Gayness:نام بازی :Your Royal Gaynessپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Lizard Hazard Gamesمنتشر کننده :Lizard Hazard Gamesسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Your Royal Gayness

لینک دانلود