تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Youtubers Clicker – PC

Youtubers Clicker – یک بازی است که هدف آن ایجاد یک شرکت شریک خود، ترکیب تمام غده و کسب حداکثر تعداد مشترکین است. آماده؟ موفق باشید! گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی waterxmelon یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Youtubers.Clicker.center

مشخصات بازی Youtubers Clicker:نام بازی : Youtubers Clickerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : waterxmelonمنتشر کننده : Atriagamesسبک بازی : شبیه ساز،فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Youtubers Clicker

لینک دانلود