تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Z City v1.1.2 برای اندروید

Z City در حالی که شهر در امنیت و آرامش به سر می برد ناگهان با حمله زامبی ها شهر از حالت عادی درآمده و اوضاع بحرانی شده است. مردم از خانه های خود بیرون آمده و قصد ترک شهر و سرزمین خود را دارند. عده ای نیز در دست زامبی ها گروگان افتاده اند. عجله کنید و خود را برای نجات شهر و مردم آماده سازید. ارتش خود را تشکیل دهید و با تمام قدرت به نبرد با زامبی ها بروید و هرچه سریع تر آن ها را شکست دهید. تمام امکانات مورد نیاز برای نابود سازی آن ها در اختیار شما قرار گرفته شده اند. تشکیل یک اتحاد، آموزش انواع نیروهای نظامی و شرکت در جنگ های چند نفره عظیم را در این بازی هیجان انگیز تجربه کنید.

سایر مشخصات : شما به عنوان فرمانده نیروهای جنگی که مسولیت نابود سازی زامبی ها را بر عهده دارد وارد شهر می شوید. برگشتن شهر به حالت عادی در دست شماست. خوب بیاندیشید و هوشیارانه تصمیم بگیرید. از تجهیزات جنگی به موقع استفاده کنید و ارتش خود را برای غلبه بر زامبی ها در سطح شهر مستقر سازید. با پیشرفت و دستیابی به مراحل بالاتر ضمن رقابت در چالش های در نظر گرفته شده و پیروزی در آن ها توانایی های خود را در شکست دشمن چند برابر خواهید ساخت. با دوستان خود در سراسر جهان همکاری کنید و از راهنمایی های آن ها برای تصمیم گیری صحیح و به موقع استفاده کنید.

Z.City.center

ویژگی های بازی Z city :– طراحی گرافیکی جذاب و هیجان انگیز– دسترسی به تجهیزات جنگی پیشرفته– تشکیل ارتش با توانمندی های منحصر به فرد توسط بازیکن– رقابت و همکاری با دوستان در سراسر جهان– رقابت در چالش های متنوع– ارتقای توانمندی ها در نبرد شهر و دریافت هدایای ارزشمند– آموزش دادن حیوانات خانگی برای کمک به شما در شکست زامبی ها

Z City

لینک دانلود