تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ZombieRun -PC

ZombieRun پس از یک رعد وبرق آخرالزمانی، شما در وسط یک گورستان جنگلی قرار دارید که دو زامبی را بر روی شما قرار می دهد. به نظر می رسد که رعد و برق تنها چیزی بود که در هنگام بیرون آمدن از دنیا رخ داد. زمان آن است که سریع عمل کنیم، زنده بمانیم و برای برخی پاسخ ها به شهر برسیم. این جایی است که همه چیز شروع می شود، شما رفلکس ها و اسلحه های سریع خود را نسبت به تمام مرده های در حال اجرا در اطراف اجرا خواهید کرد. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Guerrilla Bandit یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

ZombieRun.center

مشخصات بازی ZombieRun:نام بازی : ZombieRunپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Guerrilla Banditمنتشر کننده : Guerrilla Banditسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

ZombieRun

لینک دانلود