تبلیغات
تبلیغات

دانلود بسته نرم افزاری Bd SoftwareToolkit

مجموعه بسته نرم افزاری Aiseesoft Bd Software Toolkit از 6 نرم افزار کاربردی تشکیل شده که به صورت یک بسته نرم افزاری برای کاربران ارائه شده است . نرم افزار های در نظر گرفته شده در این مجموعه را میتوان به مبدل ، پخش و رایت فایل های صوتی و تصویری تقسیم کرد . تمامی 6 نرم افزار در یک نرم افزار گنجانده شده و بدون هیچ دانش فنی می توان به آسانی از آن ها استفاده کرد . نرم افزار های ارائه شده به شرح زیر می باشد :

1-Aiseesoft Blu-ray Ripper
2-Aiseesoft Blu-ray Player
3-Aiseesoft Blu-ray Copy
4-Aiseesoft DVD Creator
5-Aiseesoft 3D Converter
6-Aiseesoft iPhone Transfer Platinum

 

نرم افزار Aiseesoft Blu-ray Ripper : 

نرم افزار Aiseesoft Blu-ray Ripper یک ابزار قدرتمند جهت رایت و مبدل فرمت دیسک های بلوری می باشد . فرمت های ارائه شده توسط نرم افزار HD AVI, HD XviD/DivX, HD MP4, MOV, HD WMV پشتیبانی میشود .

——————————————————————————————————

نرم افزار Aiseesoft Blu-ray Player :

نرم افزاری قدرتمند جهت پخش فایل های بلوری می باشد و با استفاده از این نرم افزار میتوان فایل های بلوری را به صورت مستقیم پخش کنید . تنظیمات مربوط به پخش در نرم افزار این دسترسی را به کاربران میدهد تا بتواند تمامی تنظیمات مربوط به رزولیشن و صدا را به صورت دلخواه تنظیم کنید .

——————————————————————————————————

نرم افزار Aiseesoft Blu-ray Copy :

نرم افزار پیشرفته جهت کپی فایل های بلوری و دی وی دی بر روی هارد می باشد . گرفتن بک آپ و پشتیبان گیری از دیسک به صورت مستقیم توسط نرم افزار پشتیبانی میشود .

——————————————————————————————————

نرم افزار Aiseesoft DVD Creator : 

نرم افزار Aiseesoft DVD Creator برنامه ای مبدل فایل های ویدئویی مشهور 3GP, AVI, DV, VOB, FLV, M2TS, MTS, SWF, MKV, MPG, MPEG, MPA, DAT, MP4, TS, NS می باشد . بعد از تبدیل فرمت دلخواه میتوانید فایل ویدئویی خود را بر روی سی دی و دی وی دی رایت نمایید .

——————————————————————————————————

نرم افزار Aiseesoft 3D Converter :

نرم افزار Aiseesoft 3D Converter به کاربران این دسترسی را میدهد تا بتوانند فایل های ویدئویی خود را به ویدئو سه بعدی و فیلم های سه بعدی را به دو بعدی و بالعکس تبدیل کنید .

——————————————————————————————————

نرم افزار Aiseesoft iPhone Transfer Platinum :

نرم افزار Aiseesoft iPhone Transfer Platinum به کاربران این دسترسی را میدهد تا بتوانند تلفن های همراه آیفون و آیپد و آیپاد خود را به صورت کامل مدیریت کنند . نصب نرم افزار و بازی های آیفون به صورت مستقیم توسط نرم افزار امکان پذیر می باشد .

این بسته نرم افزاری تمامی امکاناتی که برای کار با دیسک های بلوری را نیاز دارید از قبیل : کپی کردن , تمامی امکانات پخش , تبدیل به 3D , تبدیل به DVD  و ده ها امکان دیگر را برای شما فراهم می سازد . بنابراین کاربران می توانند فایل های بلوری خود را به فرمت های مختلف و سه بعدی تبدیل نمایند . این نرم افزار هم چنین با دستگاه های جدید از جمله iPhone devices, HTC One X, HTC Butterfly, Samsung Galaxy S4 و … سازگاری دارد . با این برنامه شما می توانید به صورت مستقیم به انتقال فایل های خود بین کامپیوتر و iphone خود بپردازید .

 

از امکانات نرم افزار Aiseesoft Bd SoftwareToolkit می توان به موارد زیر اشاره نمود  :

1 – تبدیل فرمت های صوتی و تصویری به یکدیگر

2 – تبدیل فایل های مختلف ویدئویی به بلوری

3 – تبدیل ویدئو های سه بعدی به دو بعدی

4 – کپی گرفتن از بلوری

5 – تبدیل کردن  فرمت ها به DVD

6 – انتقال فایل ها بین کامپیوتر و iphone

7 – پخش تمامی فایل های بلو ری

8 – ساخت ویدئو های سه بعدی

 

تصاویری از محیط نرم افزار Aiseesoft Bd SoftwareToolkit :

Aiseesoft Bd Software Toolkit 6 3 82

Aiseesoft Bd Software Toolkit 6 3 82

سایت مرتبط : Aiseesoft

 

 دانلود بسته نرم افزاری Bd SoftwareToolkit با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود