تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بسته نرم افزاری Telerik Controls Q1 2014 With Kendo UI

آخرین تغییرات : 1393/05/12 – نرم افزار Telerik Controls نسخه 2014 اضافه شد .

آخرین نسخه نرم افزار Telerik Controls ابزاری برای ساخت و توسعه نرم افزار های مختلف می باشد که توسط شرکت Telerik تحت پلتفرم Dot Net Framework در سال 2014 منتشر شد . شرکت Telerik در سال 2002 کار خود را آغاز کرد و به عنوان یکی از همکاران مایکروسافت روی مجموعه پلت فرم های ASP , C# .net یک رابط کاربری برای Visual studio و برنامه نویسی با زبان های .net ایجاد کرد . می توان گفت با زبان های .net  و توابع Telerik راحت تر و سریع تر می توانید برنامه هایی برای Windows 8 یا Windows phone و یا نرم افزار هایی تحت وب بنویسید .

بعد از نصب این مجموعه در نرم افزار Visual Studio زبانی به نام Telerik اضافه می شود که در آن می توانید بوسیله توابع  Telerik برنامه نویسی کنید . در آخرین تغییراتی که در این پلتفرم در نسخه 2014 به آن اضافه شده امکان برنامه نویسی برای سری جدید سیستم عامل های تحت Windows Phone 8 می باشد . در سال 2011 شرکت Telerik رابط جدیدی برای پشتیبانی HTML و Java Script عرضه نمود که به آن Kendo UI نامیده می شود . آخرین نسخه نرم افزار Kendo UI در قسمت دانلود برای شما کاربران عزیز دانلود فارسی قرار داده شده است . توسط kendo UI می توانید به راحتی نرم افزار های موبایل بسازید و آنها را منتشر کنید . شرکت Telerik همچنین در نسخه 2014 قابلیت برنامه نویسی برای پلتفرم کلاد تحت قالب SaaS را ارایه کرده است .

بسیاری از شرکت های معروف و برندها از Telerik استفاده می کنند برای مثال :

کداک، سازمان ملل متحد، مایکروسافت، هاینز، اتحادیه اروپا، Accenture، فایزر، بانک جهانی، اینتل، سیتی گروپ، ناسا، زیمنس، نایک، صندوق بین المللی پول، T-موبایل، رویترز، نیروهای نظامی ایالات متحده، وودافون، NBC، دانشگاه هاروارد، موتورولا .

ویژگی های نرم افزار Telerik Controls :

– پشتیبانی از آخرین پلتفرم های معتبر شرکت مایکروسافت

– قابلیت اضافه شدن به نرم افزار Visual Studio

– پشتیبانی از قابلیت کلاد تحت قالب SaaS

– استفاده از قالب Kendo UI برای برنامه نویسی تحت Hava Script و HTML

– پشتیبانی از زبان های برنامه نویسی تحت Windows Phone 8 و Windows Store

– دارای مشتریان معروف و بسیار بزرگ در دنیای تجارت

 تصویری از محیط نرم افزار Telerik Controls :

دانلود بسته نرم افزاری Telerik Controls Q1 2014 With Kendo UI

سیستم عامل مورد نیاز : تمامی نسخه های ویندوز که از دات نت فریم ورک 4 به بالا پشتیبانی می کنند ( Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 )

دانلود بسته نرم افزاری Telerik Controls Q1 2014 With Kendo UI از دانلود فارسی با لینک مستقیم

لینک دانلود