تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود سیستم عامل Linux OpenMandriva Lx v4.0 plasma x86-64

به روز رسانی :

1398/07/21نسخه v4.0 اضافه شد.

Linux OpenMandriva یکی از سیستم عامل های لینوکس می باشد که امکاناتی باورنکردنی را در خود جای داده است . این سیستم عامل از تکنولوژی KDE استفاده می کند که در این سیستم عامل نسخه KDE 4.3 که جدیدترین نسخه این تکنولوژی می باشد استفاده شده است. این سیستم عامل شامل جدیدترین نسخه های نرم افزارهای محبوبی همچون GNOME , OpenOffice.org و Mozilla Firefox  می باشد که در هنگام نصب سیستم عامل این نرم افزارها نیز همزمان نصب می شوند.این سیستم عامل بر اساس برنامه نویسی لینوکس به نام Linux kernel 2.6.31 صورت گرفته است. هماهنگی این نسخه سیستم عامل با بسیاری از سخت افزارها این امکان را داده تا بر روی بسیاری از نوت بوک ها نیز قابل نصب و اجرا باشد و هیچ مشکلی پیش نیاید. شما از هم اکنون می توانید سیستم عامل Linux OpenMandriva را به صورت رایگان از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید .

آپدیت هایی که در Linux Mandriva PowerPack صورت گرفته است : – X86 VirtualBox به آخرین ورژن خود یعنی ۳٫۰٫۸ که شامل امکانات بسیار زیادی شده. – SMP بیش از ۳۲ CPU مجازی را برای سیستم عامل های دیگر پشتیبانی می کند. – پشتیبانی از سیستم OpenGL 2.0 – رفع تمامی مشکلات Wine 1.1.32. و پشتیبانی از DirectX 10 – کاهش زمان بوت سیستم عامل – همخوانی با نوت بوک ها

نام: Linux Mandriva
حجم فایل: 2.4 گیگابایت
شرکت سازنده: openmandriva
ورژن: v4.0
نسخه: 32 و 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Linux OpenMandriva Lx v4.0 plasma x86-64

The OpenMandriva Association's goal is to develop a pragmatic distribution that provides the best user experience for everyone, from newbies to developers. We will achieve our objectives for the best balance between the most modern features and stability.

لینک دانلود