تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود دوبله فارسی انیمیشن Coraline 2009

انیمیشن کورالاین محصول سال 2009 کمپانی Laika Entertainment به کارگردانی هنری سلیک می باشد که از مهم ترین افتخارات این کارتون می توان به نامزد شدن در بخش بهترین انیمیشن سال 2010 جوایز اسکار نام برد . خلاصه ای از داستان : کورالاین دختری 11 ساله می باشد که همراه با پدر و مادرش به یک شهر دیگر و خانه ای 150 ساله نقل مکان می کنند . او که با والدینش مشکل دارد و از اینکه او را از خانه شان  و دوستانش دور کرده اند ناراحت است شبی در کوچکی در خانه شان پیدا می کند و از آن وارد دنیای دیگری می شود . در این دنیا انسان ها به جای چشم دکمه دارند که کورالاین نیز می ترسد که مبادا چشمانش را از دست دهد و از اینجا کابوس هایش شروع می شود …تصاویری از این کارتن :
Coraline 2009
Coraline 2009
Coraline 2009
Coraline 2009
 ژانر : انیمیشنزبان : فارسی + انگلیسی (تغییر زبان از منوی Audio Language < Navigate در نرم‌افزار Media Player Classic)کیفیت : 720pفرمت پخش : mkvزمان : 102 دقیقهمنبع : IMDB 

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

 دانلود دوبله فارسی انیمیشن Coraline 2009  با لینک مستقیم از دانلود فارسی
لینک دانلود