تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود دوره آموزشی Your First Day in ZBrush از Pluralsight

زمانی که تصمیم می گیرید کار با یک مجموعه نرم افزاری را بیاموزید، گاهی اوقات بهتر است از همان ابتدا به طرز عمیقی وارد شده و چیزی خلق کنید. در این دوره آموزشی دقیقا می خواهیم مانند بالا عمل کرده و یک موجود کوچک را از ابتدا خلق کنیم. روش های کار با اشکال هندسی پوشش داده خواهند شد. می آموزیم که چگونه نمونه های خود را شکل دهی و حجاری کنید (sculpt). می آموزید که چگونه با استفاده از لایه ها جزئیات پر تکرار بیافزایید و با UV ها کار کنید. می آموزید که چگونه بافت ها را برای موجود رنگ آمیزی کرده و همچنین چگونه از تصاویر در بافت ها بهره بگیرید. این دوره قدم به قدم از آموزش ZBrush به شما امکان آن را می دهد که با نگاهی سریع بیاموزید که چگونه بر روی یک پروژه کار کنید، به این معنی که درگیر جزئیات، ویژگی ها و رابط کاربری این نرم افزار نخواهید شد و با روش های مختلف پیشبرد یک پروژه نیز سر و کار نخواهید داشت.

 

دانلود دوره آموزشی Your First Day in ZBrush از Pluralsight

 

مشخصات دوره آموزشی Your First Day in ZBrush :

– ژانر : آموزشی

– شرکت سازنده : pluralsight

– مدرس : Justin thrives

– فایل تمرینی : دارد

– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 37 دقیقه

– سطح دوره: مقدماتی

– زبان : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 720×1280

– فرمت فایل : Mp4

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– زیرنویس فارسی : ندارد

Your First Day in ZBrush

لینک دانلود