تبلیغات
تبلیغات

دانلود رایگان بازی هری پاتر 7Harry Potter and the Deathly Hallows, Part 1

نام بازی : هری پاتر و یادگاران مرگ (قسمت اول)
تاریخ انتشار : پائیز ۲۰۱۰
ژانر : اکشن ادونچر
پلتفورم ها : PC , X360 , PS3 , Wii , DS
سازنده : Bright Light
ناشر : الکترونیک آرتز
رتبه بندی سنی : ۱۲+
هری پاتر (Harry Potter) قطعا یکی از معروف ترین شخصیت های دهه اخیر است. کتاب های هری پاتر آنقدر مورد توجه قرار گرفت که اکنون این شخصیت را به راحتی می توان خارج از کتاب هم دید. ساخت فیلم ها و بازی های کامپیوتری مختلف به محبوبیت این شخصیت کمک زیادی کرد. فیلم هایی که بر اساس این کتاب ها ساخته شده اند جزو پر فروش ترین ها بوده اند و به همین دلیل EA هم بازی را بر اساس این فیلم ها می سازد. بازی هایی که بیشتر از کتاب به فیلم وابسته هستند و فیلم را در قالب یک بازی روایت می کنند. زمانی که ساخت دو فیلم از روی کتاب آخر هری پاتر تایید شد، EA هم بازی آخر را به دو قسمت تقسیم کرد تا همزمان با عرضه هر نسخه از این فیلم، یک بازی هم عرضه کند. با توجه به اینکه قسمت اول این فیلم هم اکنون اکران شده، شاهد عرضه نسخه اول بازی آن نیز هستیم.
داستان
داستان بازی روند کلی جلد هفتم سری کتاب های هری پاتر را دنبال می کند. هری به دنبال پیدا کردن Horcruxesها از مدرسه Hogwarts خارج شده و با دوستان همیشگی اش رون ویزلی (Ron Weasley) و هرماینی گرینجر (Hermione Granger) راهی ماموریت بسیار خطرناکی می شوند که در هر لحظه آن مرگ انتظار آن ها را می کشد. داستان کتاب هفتم بسیار هیجان انگیز و زیبا است، اما در بازی اصلا خوب روایت نشده و بسیار سرسری از ماجراهای مختلف عبور می کند. بازی مانند فیلم نتوانسته هیجان خوبی را در صحنه های اکشن و هیجان انگیز به وجود بیاورد و از همین مسئله بازی را برای کسانی که فیلم یا کتاب آن را دیده و خوانده باشند، کسل کننده می شود. واقعا می شد با کمی کار روی صحنه های اکشن بازی و نمایش بهتر آن ها هیجان بازی را بسیار بهتر کرد و به بازی کشش لازم را داد. اما متاسفانه به این بخش توجه خاصی نکرده اند.
برای دانلود و مشاهده عکس های بازی به ادامه مطلب بروید .
توضیح نصب بازی در ادامه مطلب….


حداقل سیستم مورد نیاز:

پردازنده : 2.4GHz یا 2.0GHz تنها هسته هسته دوگانه یا معادل آن
رم : حافظه 1.5GB
VGA : 256MB DX9c سازگار با کارت های گرافیکی. جیفورس 6800 ، آتی X1600 یا بهتر است. چیپ ست لپ تاپ ممکن است اما کار پشتیبانی نمی شوند.
DX : DirectX 9.0c
سیستم عامل : ویندوز ایکس پی / ویندوز ویستا / ویندوز 7
هارد : 5.0GB
صدا : DirectX 9.0c یا بالاتر سازگار با کارت صدا

اسکرین شات های بازی:دانلود قسمت 1 با حجم 1 گیگابایت
دانلود قسمت 2 با حجم 1 گیگابایت
دانلود قسمت 3 با حجم 1 گیگابایت
دانلود قسمت 4 با حجم 1 گیگابایت
دانلود قسمت 5 با حجم 1 گیگابایت
دانلود قسمت 6 با حجم 1 گیگابایت
دانلود قسمت 7 با حجم 1 گیگابایت
دانلود قسمت 8 با حجم 320 مگابایت

پسورد:www.mihandownload.comراهنمای نصب:
پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، به نصب بازی بپردازید. برای شماره سریال نصب ، از کیجنی که در بازی و در فولدر Razor1911 وجود دارد استفاده کنید. پس از اتمام نصب ، فایل های موجود در پوشه Razor1911 را در محل نصب بازی کپی نمایید. دقت داشته باشید که در هنگام کپی کردن کرک اگر با مشکلی برخورد کردید ، آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.
لینک دانلود