تبلیغات
تبلیغات

دانلود سریال Conviction 2016

به روز رسانی :

1395/11/13 قسمت 10 , 11 , 12 ,13 اضافه شد .

دختر اول رئیس سابق بخش جلوگیری از جرم جنایت Hayes Morrison به واحد Convictions ملحق شده تا بتواند در این زمینه به کشور خود خدمت کند . در این واحد بخش های مختلفی از قبیل بخش وکلا , کارگاه و کارشناس پزشکی قانونی نیز وجود دارد و به بررسی پرونده ی خاص می پردازند . پرونده هایی که شرایط حاکم بر آن مشکوک بوده و یا حکمی دور از عدالت برای آن صادر شده است . کارکتر اصلی این سریال برای بسیاری از افراد نام آشنا می باشد Hayley Atwell به واسطه ی بازی در نسخه اول فیلم کاپیتان آمریکا و سپس سریال Agent Carter به شهرت زیادی دست یافته است . داستان سریال Convictions دیدی جدید به سریال های جنایی می باشد که نمونه ی آن را کمتر مشاهده کردیم .

دانلود سریال Conviction 2016

سایر توضیحات : سریال درام Conviction 2016 توسط Liz Friedlander و Liz Friedman کارگردانی شده است . Friedlander که در کسوت کارگردان آثار زیادی را در کارنامه ی خود دارد و با تجربه ی کافی به سراغ ساخت این سریال آماده است از مهمترین آثار او می توان به سریال های Secret Circles و The Following اشاره کرد . Friedman نیز بیشتر در قامت تهیه کننده ظاهر شده و کارهای تهیه عناوین مختلفی را برعهده داشته است . سریال Convictions در 3 اکتبر 2016 به نمایش درآمد و از ستارگانی که در آن به ایفای نقش پرداختند می توان به Hayley Atwell , Eddie Cahill و Shawn Ashmore اشاره کرد .

*این سریال توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود سریال Conviction 2016

مشخصات سریال Conviction 2016 :

– ژانر : درام– کارگردان : Liz Friedlander– تهیه کننده : Liz Friedman– استودیوی سازنده : Mark Gordon Company– محصول کشور : آمریکا– شبکه پخش کننده : Jeremy Carver Productions–مدت زمان سانسور : متغییر نسبت به هر قسمت– تاریخ انتشار : 3 اکتبر 2016– مدت زمان هر قسمت : 43 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Conviction 2016

لینک دانلود