تبلیغات
تبلیغات

دانلود سمپل Evolution Series World Percussion سازهای کوبه ای

از آنجایی که کار کردن با ابزارآلات مجازی راحت تر و شاید خوشایند تر از ابزار واقعی می باشد با نهایت دقت پکیجی آماده شده که برای ساز های کوبه ای مثل تنبک و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . این پکیج برای استفاده از تکنیک های پیشرفته در زمینه تولید صدا توانسته کنترل همه چیز را به دست بگیرد . این مجموعه علاوه بر ابزار های اصلی و پیش فرض 35 درام فوق العاده و انفجاری را نیز در خود گنجانده است تا کار ریمیکس به طور بهتری انجام شود در ادامه بیشتر با این مجموعه ارزشمند در زمینه تولید صدا آشنا خواهید شد . این مجموعه Sample Library به کاربر امکانات زیادی از جمله کنترل موقعیت میکروفن ، یک آرایه وسیعی از سرعت ، صدها شیار منحصر به فرد و امکان تنظیم کوبه را میدهد .

هزاران ساعت زمان برای ساخت و جمع آوری این مجموعه سرمایه گذاری شده تا اطمینان حاصل شود که به یک بعد جدید در ساخت موسیقی تبدیل شود .

جزئیاتی در مورد پکیج Evolution Series World Percussion v2.0 :

ساخت نرم افزار 5 سال بطول انجامیده

دارای 111 ابزار می باشد

45 گیگابایت NCW که بوسیله lossless فشرده سازی شده است

سازگار با پلیر رایگان کونتاکت

سرعت چند گانه

میکروفن چهار حالته

استیج در حد کلاس جهانی

و …

این مجموعه شگفت انگیز در ساخت موسیقی هایی از آفریقا ، آسیا ، اروپا ، خاورمیانه و جنوب آمریکا بسیار کارآمد هستند .

سیستم مورد نیاز برای اجرای نرم افزار :

 Intel Core 2 Duo Processor 2.1Ghz / AMD equivalent or higher 8 Core for World Inspire Sets 8GB RAM Windows 7 Latest service pack 32 and 64 bit Sound card with ASIO drivers 7200 RPM HDD or faster (non energy saving) ** SSD for improved sample streaming 45GB free hard drive space

تصاویری از این نرم افزار :

Frame-Pic-Post-Recovered10 Frame-Pic-Post-Recovered11

دانلود سمپل Evolution Series World Percussion سازهای کوبه ای از دانلود فارسی 
لینک دانلود