تبلیغات
کمپین شانس فیلیمو

شانس

شانس دوبار در خونه‌ت رو زده!

شش هفته، شش سفر به جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و اشتراک رایگان فیلیمو

شانس

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود سیستم عامل Windows 7 Linux Edition ویندوز 7 ورژن لینوکس

سیستم عامل Windows 7 Linux Edition ویندوز 7 ورژن لینوکس شما هم اکنون برای اولین بار در میان سایتهای ایرانی می توانید نسخه جدید ویندوز 7 با رابط کاربری لینوکس را دریافت نمایید . این سیستم عامل جدید تجربه منحصر فردی از کار با ویندوز را در اختیار شما کاربران قرار می دهد . تجربه ای که تا بحال در هیچ سیستم عاملی پذیرای آن نبودید .

ویندوز ۷ یکی از برترین سیستم عامل هایی است که تا کنون منتشر شده است . این سیستم عامل در سال 2009 توسط کمپانی مایکروسافت پا به عرصه گذاشت و توانست خیلی زود جای خود را در میان دوستداران سیستم عامل ویندوز باز کن. یکی از ویژگی های بارز این سیستم عامل استفاده درست از امکانات به روز و رابط کاربری عامه پسند می باَشد که با عث پیشرفت نسخه های متفاوت این سیستم عامل شده است .  . شرکت مایکروسافت پس از عرضه سیستم عامل ویستا همواره از سوی کاربران مورد سرزنش قرار میگرفت. به طوری که تمامی کاربران بر داشتم باگهای متعدد این سیستم عامل تاکید میردند. به خاطر همین ویندوز 7 سریعا جایگزین این ویندوز شد و توانست شکست تجاری کمپانی مایکروسافت در زمینه ویندوز 7 را از  بین ببرد .  . آنتی ویروس اختصاص یافته به سیستم عامل ساخت شرکت مایکروسافت می باشد که در صورت اتصال به اینترنت میتوانید آنتی ویروس را آپدیت کنید . استفاده از ابزار Magnifier که به عنوان ذره بین در ویندوز مورد استفاده قرار میگیرد پیشرفته تر از نسخه های ویستا و ایکس پی بوده و میتوانید با بزرگنمایی و تنظیمات خاص ویندوز ابزار را جا به جا کنید .

ویژگی های سیستم عامل Windows 7 Linux Edition :

– امکانات کاربری بالا

– نسخه تبدیل یافته به لینوکس

– ایکونهای جذاب و دیدنی

– تصاویر جدید در صفحه ورود به ویندوز

– وجود تمهای جدید با مضامین مختلف

Windows-7-Linux-Edition1.www.download.ir

Windows-7-Linux-Edition.www.download.ir

دانلود سیستم عامل Windows 7 Linux Edition ویندوز 7 ورژن لینوکس از دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود