تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی تغییر سایز بدن Insanity

Insanity یکی دیگر از محصولات شرکت BeachBody می باشد که به تازگی منتشر شده است . هر آنچه در ذهن خود در مورد تمرینات سخت دارید را فراموش کنید به این علت که در این فیلم آموزشی شما قرار است تمام تمرینات ساده دوران مدرسه را به خانه بیاورید . در اکثر تمرینات ورزشی شما همانند یک موتور سرعتی باید با یک ریتم یکنواخت حرکات ورزشی را انجام داده و به طور مداوم سرعت و ضربان قلب شما بالا می رود . سپس باید به آرامی به تمرینات سبک رفته تا دوباره نفس و انرژی خود را ذخیره سازید . توضیحات دیگر : با فیلم آموزشی Insanity شما دقیقا عکس حرکات گفته شده را انجام می دهید . ابتدا 3 تا 5 دقیقه با یک ریتم آرام تمرین را آغاز کرده و به صورت مداوم هوا را دم و بازدم می کنید . به این تمرین Max Interval Training گفته می شود زیرا باعث می شود تا بدن شما در طول تمرین در بیشترین مقدار ظرفیت خود قرار گیرد . به صورت مداوم بر محدودیت ها غلبه کرده تا بدنتان وفق پیدا کند . از این طریق شما می توانید به یک بدن ایده آل در پایان دوره ی 60 روزه دست پیدا کنید . با استفاده از Insanity شما از بدن خود استفاده کرده تا به بهترین بدنی که می توان دست پیدا کنید . زیرا در این تمرینات تمام بدن شما در حال کار و انجام تمرینات مختلف می باشد . شاید با دید اول به این نتیجه برسید که Insanity دیوانه وارترین تمرینات بدن سازی است که تا کنون مشاهده کرده اید ولی باید این نکته را در نظر داشت که نتیجه ی آن به همان میزان دویانه وار خوب است .

  
نام: Insanity
شرکت سازنده: BeachBody
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
محصول کشور: آمریکا
رمز فایل: www.download.ir

Insanity - BeachBody Complete Series

Shaun T's Insanity workout is the best of its kind. No other workout can get you these types of results in just 60 days. Guaranteed! Shaun T's Max Interval Training techniques are a step ahead of every other fitness program ever designed. You get you a lean, muscular body in a short amount of time.


The Insanity Workout is a difficult workout, but the results are phenomenal. Complete set includes a nutrition guide, calender to track your progress, and 10 intense DVDs. No exercise equipment is necessary, all you need is a little space and a big heart.

Your personal trainer, Shaun T, will push you past your limits with 10 DVDs packed with cardio and plyometric drills with intervals of strength, power, resistance, and core training. No equipment or weights are needed, and you don't have to be in extreme shape to do it. As long as you're ready to dig deep, Shaun T will help you get insane results in just 60 days.لینک دانلود