تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی سریع خوانی و تقویت حافظه پیشرفته از Udemy

مدیر عامل جدید شرکت یودمی Dennis Yang که اخیرا توسط کارمندان این شرکت به این سمت ارتقاء یافته است در این دوره به آموزش ترفند های یادگیری،مطالعه و مهارت های تقویت حافظه یا به طور کلی توانایی یادگیری هر چیزی به سرعت و قدرت خواهد پرداخت. چه محصل باشید چه فعال در حرفه ای بخصوص یا حتی اگر می خواهید برای سرگرمی هم که شده علم جدیدی را کسب کنید، ناگزیر در معرض اطلاعات و دانش های متعدد قرار می گیرید. برای مثال گفته می شود اطلاعاتی که در یک شماره از هفته نامه نیویورک تایمز وجود دارد از اطلاعاتی که مردم صد سال گذشته در کل عمرشان به دست می آوردند بیشتر است. همه ی ما تجربه سر درگمی در لیست آموزش های مختلفی که وجود دارند را داشته ایم یا با یادگیری یک زبان جدید به مشکل برخورده ایم، یا حتی محتوای مبحثی که به آن علاقه داریم را نیز فراموش کرده ایم. این دوره سعی دارد به شما بیاموزد که چگونه مهارت یا اطلاعات جدید را به صورت سریع و کار آمد فرا گیرید. این دوره فرا تر از یادگیری سریع خوانی می باشد چیزی مانند یادگیری درک واقعی و فاکتور های عصبی که یادگیری را آسان تر و مؤثر تر می سازد. همچنین تکنیک های پیشرفته ی حافظه سپاری که شما را قادر می سازد حجم زیادی از اطلاعات را پردازش کنید زا نیز خواهید آموخت. با این دوره خواهید آموخت که اطلاعات جدید را چگونه از مسیری کاملا متفاوت، سریع و بهتر بیاموزید. این دوره آموزشی سه مهارت اصلی را تحت پوشش قرار می دهد: سریع خوانی با درک بیش از 80% از محتوا، تکنیک های حافظه که به ذهن سپردن و یه یاد آوری را حجم وسیعی از اطلاعات را به صورت سریع و دقیق ممکن می سازد در نهایت توسعه زیر ساخت عصبی برای درک محتوای جدید. با این حال مهارت های پوشش داده شده در این دوره می تواند در زندگی روزمره نیز تاثیر بسزایی داشته باشد از حفظ کردن یک شماره تلفن تا یادگیری مهاری جدید و حتی یادگیری زبانی جدید.  

دانلود فیلم آموزشی سریع خوانی و تقویت حافظه پیشرفته از Udemy

  این دوره بر اساس سخنرانی و تمرین در منزل طراحی شده است و نیازمند 2 تا 3 ساعت تند خوانی و تمرین در هفته است که به مدت 4 تا 6 هفته به طول می انجامد. در نتیجه شاید آسان نباشد اما اگر با جدیت آن را دنبال کنید نتجیه خوبی دریافت خواهید کرد. به علاوه محتوای آموزشی اصلی، این دوره شامل 1.5 ساعت محتوایی ویدئویی اضافه از منابع متفرقه می باشد تا به عنوان مکمل این دوره در خدمت شما باشد.  

مشخصات فیلم آموزشی Become a SuperLearner Learn Speed Reading And Advanced Memory :

– ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : udemy – مدرس : Dennis Yang – فایل تمرینی : ندارد – مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 38 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد  

Become a SuperLearner Learn Speed Reading And Advanced Memory

لینک دانلود