تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی فیتنس در 12 هفته Bar Brothers The System

اگر شما به دنبال یک برنامه تمرینی مقرون به صرفه هستید که به شما کمک کند تا بدن شما به اندازه کافی آماده بماند Bar Brothers The System بهترین گزینه می باشد ، صرفه جویی در هزینه های ورزشگاه و باشگاه ها از بهترین ویژگی این فیلم آموزشی می باشد . Bar Brothers بار برادرز یک خانواده است ! یک جنبش بزرگ در سراسر جهان از برادران و خواهران که با کمک به یکدیگر برای تبدیل شدن به بهترین شدن تلاش می کنند و شما هم می توانید از آن ها تمرینات حرفه ای خیابانی ورزشی را آموزش ببینید . Bar Brothers اینجا هست تا انگیزه شما برای رسیدن به تمام اهداف خود در زندگی را افزایش دهد . انجام حرکات ورزشی خیابانی با اجسام های مختلف و در مکان های مختلف در این فیلم آموزشی موجود می باشد که مربیان به صورت حرفه ای به شما آموزش می دهند تا شما بهترین عملکرد را داشته باشید . استفاده از این فیلم آموزشی یک راه عالی برای پروش اندام و عضلات خود می باشد که با انجام این جرکات میزان نیروی شدیدی را در سراسر بدن شما توسعه می دهد . انجام حرکات کششی ، بارفیکس زدن ، تمرینات بر روی عضلات از ویژگی های خوب این فیلم می باشد . انجام حرکات مطابق با فیلم آموزشی نتایج استثنایی را ارائه می دهد و دستاوردهای سریع و قابل توجهی را بدون نیاز به ورزشگاه و یا تجهیزاتی پدید میاورد .

این مجموعه ورزشی شامل برنامه تمرینی برای 12 هفته می باشد و براحتی می توانید آن را درون منزب انجام دهید . همچنین مواردی که قبل از شروع تمرینات نیاز دارید داخل مجموعه قرار دارد. همچنین برنامه غذایی و برنامه تمرینی داخل مجموعه موجود است.

giphy

Quality : HDRip Video Format : MP4 Video : AVC, 1280 * 720, 25000 frames / s, 2204 kbit / s Audio : AAC, stereo, 480,000 Hz, 160 kbit

لینک دانلود