تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی چگونه وزن خود را با زندگی پر مشغله کم کنیم

How To Lose Weight With A Busy Lifestyle

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف health و به زبان انگلیسی میباشد . با کمک دوره How To Lose Weight With A Busy Lifestyle می توانید اسرار برتر کم کردن وزن برای افراد مشغول را یاد بگیرید ، 10 راز کاهش وزن را بدانید تا خود و بدن خود را بشناسید . دوره How To Lose Weight With A Busy Lifestyle شامل 134 دقیقه فیلم اموزشی است .الزامات دوره How To Lose Weight With A Busy Lifestyle:_ تمایل به کاهش وزن به روش ایمن . _ نیازی به تخصص قبلی نیست . _ این دوره هم برای مبتدیان و هم برای متخصصان مناسب است .دوره How To Lose Weight With A Busy Lifestyle برای چه کسی مناسب است؟_ هرکسی که می خواهد یاد بگیرد چگونه وزن خود را به شکلی سالم کم کند . _ هر کس روشهای کاهش وزن زیادی را امتحان کرده و شکست خورده است . _ افرادی که می خواهند وزن خود را از دست بدهند و یک زندگی شلوغ دارند .در

دوره How To Lose Weight With A Busy Lifestyle

چه چیزی را یاد می گیرید؟_ دلایل مناسب برای کاهش وزن را بیابید . _ چرا در وهله اول وزن خود را از دست می دهیم . _ چرا شما وزن کم نمی کنید . _ چگونگی انتخاب سبک زندگی شما . _ تمرینات ساده اما مؤثر . _ سبک زندگی ، بازسازی مغز و کاهش وزن .
نام: How To Lose Weight With A Busy Lifestyle
شرکت سازنده: health
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: health
رمز فایل: www.download.ir

How To Lose Weight With A Busy Lifestyle

find out the right reasons for losing weight and learn to appreciate and love the shape of you in a healthy perspective.

لینک دانلود