تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Architecting And Implementing Azure Networking

مایکروسافت اَژور یک پلاتفرم رایانش ابری مایکروسافت است که برای ایجاد، توسعه و مدیریت اپلیکیشن‌ها از طریق یک شبکه جهانی از مراکز داده تحت مدیریت مایکروسافت می‌باشد. در این آموزش تصویری شما با معماری و پیاده سازی شبکه های Azure آشنا می شوید . مایکروسافت اَژور این قابلیت را دارد که اپلیکیشن‌ها را توسط زبان‌ها، ابزارها و چهارچوب‌های مختلفی ایجاد کرده و به توسعه دهندگان امکان ادغام اپلیکیشن‌های عمومی خود را در محیط فناوری اطلاعات موجود می‌دهد. در این دوره آموزشی مدرس همه چیز را درباره ذخیره سازی داده ها با مایکروسافت اَژور را آموزش می دهد این دوره برای کاربرانی طراحی شده که مهارت کار با جاوا را دارند . از سرفصل های این مجموعه آموزشی می توان به آشنایی با ماژول, چرا شبکه مهم است, بررسی قابلیت های سرویس Cloud, نحوه استفاده از سرویس های Cloud با PaaS, بررسی IP های مجازی, رزرواسیون IP های مجازی, پیدا کردن VIP در IP پایگاه داده های, استفاده از نقطه انتهایی با Cloud Service VIP, آشنایی با IP های پویا, محدودیت های سرویس ابری شبکه, ورودی در مقابل خروجی داده ها, شبکه های مجازی, آشنایی با محدوده آدرس های IP در شبکه های مجازی, پیکربندی DNS در شبکه های مجازی, پشتیبانی IP در یک شبکه مجازی, استفاده از آدرس آی پی استاتیک در یک شبکه مجازی, گروه های امنیت شبکه و لوازم مجازی, بررسی گروه های امنیت شبکه, بررسی قوانین گروه های امنیت شبکه, جزییات Multi-NIC VM, سفارشی کردن مسیریابی با استفاده از مسیرهای تعریف شده توسط کاربر, استفاده از ابزارهای مجازی, امکان دسترسی خارجی با Load Balancer ها و IPS عمومی, انواع آدرس های IP, استفاده از آدرس های IP عمومی و چندین قابلیت دیگر اشاره کرد .

همچنین استفاده از Azure Cross Platform CLI برای ارائه زیرساخت ها, دانلود و نصب Java, Eclipse, FileZilla و Git, ذخیره سازی Azure, ذخیره سازی Landscape In Azure, تأمین حساب ذخیره سازی با پورتال و ARM, بررسی Azure Blobs و  Azure Java Storage SDK, بررسی Azure Queues, قرار دادن و خواندن پیام با Queues, استفاده از یک فرایند پس زمینه برای پردازش پیام, بررسی Azure Tables, انجام عملیات CRUD روی جداول, بررسی اجمالی رابطه ذخیره سازی SQL سرور، پایگاه داده های SQL و MySQL, اتصال به MySQL از جاوا, ارائه SQL سرور روی یک ماشین مجازی, اتصال به SQL سرور از جاوا, اتصال به پایگاه داده Azure SQL از جاوا, مقدمه POSTGRES, اتصال به POSTGRES از جاوا, بررسی ذخیره سازی NoSQL, اتصال به DocumentDB از جاوا, استفاده از Redis Cache از جاوا, آشنایی با Cassandra, اتصال به  Apache Cassandra از جاوا و چندین عناوینه دیگر اشاره کرد . فیلم آموزشی Architecting And Implementing Azure Networking توسط یکی از بهترین مدرسین بنام John Savill طراحی شده و کمپانی Pluralsight این مجموعه آموزشی را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش آشنایی با معماری و پیاده سازی شبکه های اژور لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Architecting And Implementing Azure Networking :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : John Savill– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 40 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد 

دوره های فیلم آموزشی Architecting And Implementing Azure Networking :

– آشنایی با ماژول

– چرا شبکه مهم است؟

– بررسی قابلیت های سرویس Cloud

– نحوه استفاده از سرویس های Cloud با PaaS

– بررسی IP های مجازی

– رزرواسیون IP های مجازی

– پیدا کردن VIP در IP پایگاه داده های

– استفاده از نقطه انتهایی با Cloud Service VIP

– آشنایی با IP های پویا

– محدودیت های سرویس ابری شبکه

– ورودی در مقابل خروجی داده ها

– شبکه های مجازی

– آشنایی با محدوده آدرس های IP در شبکه های مجازی

– پیکربندی DNS در شبکه های مجازی

– پشتیبانی IP در یک شبکه مجازی

– استفاده از آدرس آی پی استاتیک در یک شبکه مجازی

– گروه های امنیت شبکه و لوازم مجازی

– بررسی گروه های امنیت شبکه

– بررسی قوانین گروه های امنیت شبکه

– جزییات Multi-NIC VM

– سفارشی کردن مسیریابی با استفاده از مسیرهای تعریف شده توسط کاربر

– استفاده از ابزارهای مجازی

– امکان دسترسی خارجی با Load Balancer ها و IPS عمومی

– انواع آدرس های IP

– استفاده از آدرس های IP عمومی

– بررسی مدیریت ترافیک Azure

– الزامات Hybrid Cloud

– بررسی Azure Site-to-site VPN

– استفاده از زیر شبکه های VPN Gateway

– انواع VPN Gateway

– اتصال به شبکه های متعدد با استفاده از VPN

– بررسی Point-to-site VPN

– درک و استفاده از ExpressRoute

– چالش های Site-to-site VPN

– بررسی ExpressRoute

– ارائه ExpressRoute و قیمت ها

– گسترش ExpressRoute

 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Architecting And Implementing Azure Networking

لینک دانلود