تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود فیلم آموزشی Ballet Class Intermediate And Advanced

همه ی ما حداقل یک بار در زندگی نام ورزش یا رقص باله به گوشمان خورده است . این اسم به زبان فرانسوی می باشد و حرکاتی که در این رقص انجام می دهند نیاز به حد بالایی از ورزیدگی و آمادگی بدن رقصنده دارد . این ورزش در بیشتر کشورها جا افتاده است و می توان گفت اصالت آن به دوره رنسانس برمی گردد ، اما در روسیه و فرانسه بود که این رقص زیبا شکل امروزی را به خود گرفت و به همین دلیل است که تمامی نام تمامی فنون و حرکات ورزش باله به زبان فرانسوی است . Ballet Class Intermediate And Advanced یک فیلم آموزشی در مورد این ورزش زیبا است که حرکات این ورزش را به صورت متوسط و پیشرفته نشان می دهد . مربی دیوید هاوارد در این کلاس رقص باله توسط یکی از شاگردان خود به شما باله را در حد متوسد و پیشرفته آمزش می دهد .

شما با دیدن این فیلم آموزشی و تمرینات پی در پی می توانید این ورزش را شروع کرده و پس از آماده شدن در یکی از کلاس های این ورزش ثبت نام کرده و این ورزش را به صورت کاملا حرفه ای ادامه دهید . رقصندگانی که در این فیلم می بینید انعطاف بدنی بسیار بالایی دارند و شما هم پس از تمرینات پی در پی می توانید به این انعطاف بدنی دست پیدا کنید . این ورزش برای کسی که آن را می بیند بسیار ساده و پیش پا افتاده است اما در اصل مطلب آن رقصنده که ما می بینیم با تمرینات و سختی های بسیار توانسته خود را به این تمرکز بالا و انجام این حرکات که نیاز به ورزیدگی کامل بدن دارد برساند و خود را با آن وفق دهد . باله رقصی است که در آن مصدممیت های بسیاری اتفاق می افتد که گاهی این مصدومیت ها به هیچ وجه قابل جبران نیست و خسارت های جبران ناپذیری را برای رقصنده به همراه دارد .

دانلود فیلم آموزشی Intermediate & Advanced

مشخصات فیلم آموزشی Ballet Class Intermediate And Advanced : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Sydney Dance – مدرس : David Howard – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – مدت زمان آموزش : 54 دقیقه – کیفیت نمایش : 640×480 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Ballet Class Intermediate And Advanced

لینک دانلود