تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود فیلم آموزشی Basic Kudu Installation, API Usage, and SQL Integration

تکنولوژی و دانش Apache Kudu یکی از اساسی ترین توانایی های لازم برای کار با Big Data است چرا که با استفاده از این توانایی می توان به مشکلات موجود که بر سر راه پیاده سازی آنها با استفاده از تکنولوژی فعلی Hadoop است اشاره کرد. مهندسان Big Data، معماران و دیگر پژوهندگان در بحث بسیار وسیع Big Data بر این باورند که می توان با استفاده از Kudu  مشکلات موجود را کمی بهبود بخشید و از این رو تمایل دارند تا این مهارت را فرا بگیرند. دوره آموزشی Basic Kudu Installation, API Usage, and SQL Integration به شما می آموزد که چطور Kudu را نصب کنید، محیط آن را فرا بگیرید، از ابزارهای مدیریتی آن استفاده کنید و نیز استفاده از Apache Impala را نیز آموزش خواهد داد. شما فرا میگیرید که چطور با استفاده از Apache Impala با صرف زمان بسیار ناچیزی آنالیز جداول خود را انجام دهید. همچنین با استفاده از این دوره آموزشی می توانید به مهارت استفاده از Java و Kudu API دست یابید.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Basic Kudu Installation, API Usage, and SQL Integration توسط Ryan Bosshart تدریس می شود و توسط O’Reilly تهیه شده است. آقای Ryan Bosshart یکی از مهندسان ارشد Cloudera است که به صورت ویژه و تیمی روی تکنولوژی های Hadoop ecosystem storage نظیر HDFS, Hbase, و Kudu کار می کنند. همچنین او مدرک کارشناسی و لیسانس کامپیوتر خود را از کالج Augsburg دریافت کرده است.

Basic Kudu Installation, API Usage, and SQL Integration

مشخصات فیلم آموزشی Basic Kudu Installation, API Usage, and SQL Integration : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : O’Reilly – مدرس : Ryan Bosshart – پروژه تمرینی : ندارد – مدت زمان آموزش : 24 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد   سرفصل های فیلم آموزشی Basic Kudu Installation, API Usage, and SQL Integration : – خوشامدگویی – درباره مدرس – چگونه به فایل ها دسترسی داشته باشیم – نصب Kudu – ساخت جدول و اضافه کردن اطلاعات در جداول – پرس و جو اطلاعات در Kudu – آموزش استفاده از Kudu API

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Basic Kudu Installation, API Usage, and SQL Integration

لینک دانلود