تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Building A Scalable Serverless Application on AWS

ایده برنامه نویسی بدون سرور به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برنامه ها و سرویس های مختلفی را طراحی کنید بدون اینکه نگران سرور آنها باشید. البته محاسبات بدون سروری به این صورت مطرح می شود که هنوز هم سرویس ها و برنامه ها روی سرور اجرا می شوند اما تمام کارهای مدیریتی توسط مفهومی به نام AWS مدیریت می شود. این قضیه به شما کمک می کند تا برنامه ها و سرویس های مختلفی را طراحی کنید و هر زمان که نیاز داشتید، انها را گسترش دهید. همچنین با استفاده از این تکنولوژی تمام حواس خود را روی کد و برنامه خود خواهید گذاشت و از کانفیگ های پیچیده سرور دوری خواهید کرد. دوره آموزشی Building A Scalable Serverless Application on AWS به شما امکان می دهد تا با این مفاهیم آشنایی پیدا کنید و سپس به بررسی سرویس های معروف آمازون نظیر API Gateway, Lambda, Cloudfront, DynamoDB, S3, و SQS بپردازید.

سایر توضیحات: استفاده از بروزترین تکنولوژی های معرفی شده در حوزه برنامه نویسی و کدنویسی می تواند ایده های جدیدی را پیش روی شما قرار دهد. دوره آموزشی Building A Scalable Serverless Application on AWS نیز با همین هدف تولید و عرضه شده است. شرکت Packt ایده های جدید را بوسیله اساتید برتر و یا افرادی که کارهای عملی انجام داده اند به کاربران خود منتقل می کند و شما را به وادی عمل می کشاند.

Building A Scalable Serverless Application on AWS

مشخصات: فیلم آموزشی Building A Scalable Serverless Application on AWS : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Packt – مدرس : James Cross – فایل تمرینی : دارد – مدت زمان آموزش : 2 ساعت – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد

Building A Scalable Serverless Application on AWS

لینک دانلود