دانلود فیلم آموزشی Building User interface using React and Flux

تجارت و سرمایه گذاری های فعلی با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت و بزرگ شدن هستند. این افزایش و گستردگی نیازمند بهبود و افزایش زیرساخت های مختلف برای برآورده کردن نیازهای آتی است اما بدون شک نمی توان با این سرعت هم قدم شد. از این رو ایده های جدید در فضای ابری مطرح می شوند تا بتنوان به راحتی تجارتی چند بعدی را با قابلیت مقیاس پذیری در دست داشت. دوره آموزشی Building User interface using React and Flux قصد دارد تا شما را با این مفهوم آشنا کند بطوریکه بتوانید سرویس های مختلفی را با استفاده از React و Flux بسازید. در انتهای این دوره آموزشی شما با مفاهیم مربوط به امنیت و نیز پایداری این سرویس ها نیز آشنا خواهید شد تا بتوانید کیفیت سرویس های خود را در فضای ابری بهبود ببخشید.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Building User interface using React and Flux از زبان برنامه نویسی پایتون برای پیاده سازی اپلیکیشن ها و سرویس های مختلف استفاده خواهد. این زبان قابلیت های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد و پایون 3 همچنین موارد مختلفی را مخصوص فضای ابری در اختیار دارد. دوره آموزشی Building User interface using React and Flux توسط شرکت Packt تولید و عرضه شده است.

مشخصات فیلم آموزشی Building User interface using React and Flux :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Packt– مدرس : Manish Sethi– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 48 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Building User interface using React and Flux

لینک دانلود