تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود مجموعه ورزشی Beach Body – Core De Force

فیلم آموزشی CORE DE FORCE یک دوره یک ماهه تمرینی می باشد که براساس تمرین های mixed martial arts یا MMA که یکی از سخت ترین و چالش برانگیزترین بخش های ورزش های رزمی می باشد تهیه شده است . مدت زمان این دوره خود می تواند میزان سختی و صد البته نتیجه بخشی این دوره را به شما نشان دهد وقتی که شما با یک دوره تمرینی یک ماهه طرف می باشید به سادگی می توان گفت که این دوره یکی از سخت ترین دوره های آموزشی می باشد که شما تاکنون با آن روبرو شده اید . مربی های این دوره با توجه به تجربه بسیار  بالایی که در آموزش ورزش هایی رزمی داشته اند سعی داشته اند که یک پکیج نهایی تمرینی برای شما تهیه کنند .

دانلود فیلم آموزشی CORE DE FORCE

سایر توضیحات : این دوره به طور خاص برای افرادی تهیه شده است که سعی دارند در خانه به ورزش بپردازند و زمان کافی و یا هزینه کافی برای رفتن به باشگاه ها و گرفتن مربی های خصوصی گران قیمت را ندارند ، به همین دلیل کمپانی Beachbody با ساخت مجموعه CORE DE FORCE سعی داشته است که با بکارگیری تجربه های خود در ساخت مجموعه های قبلی نظیر P90 و INSANITY مجموعه تمرینی نهایی را برای شما بهمراه آورد . این مجموعه بدون استفاده از هیچ نوع وسیله تمرینی و تمریناتی که تمام عضله های شما را به کار می گیرد نوید کاهش وزن بسیار بالا را در جلسات تمرینی خود می دهد .

دانلود فیلم آموزشی CORE DE FORCE

مشخصات فیلم آموزشی CORE DE FORCE :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Beachbody– مدرس : Bobby Owsinski– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 5 ساعت و 17 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 960×540– فرمت فایل : Avi– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Beach Body - Core De Force

Before going over each and every one, let my brief you on what to expect.
10 workouts total, and a lot of diversity
Duration is between 27-47 minutes, and there are two additional 5 minute videos
Less complex moves at first, adding complexity as you enter your third week
Modifier at all times, and for each move (very simple to follow, so you can ease your way into the program if necessary)
Lots of punches, kicks, and power moves
Surprisingly, low-to-medium impact moves throughout the entire workout
Workouts are divided into a couple of 3-minute rounds, just like a boxing match. Each has a cardio spike within.
Standing rotational moves that don’t feel like ab-work at all, yet target the core far more than series of crunches

لینک دانلود