دانلود فیلم آموزشی Create and Configure the Managed Metadata Service (MMS) Application

سرویس Managed Metadata یک ایده جالب از طرف ماکروسافت است. در دوره آموزشی Create and Configure the Managed Metadata Service (MMS) Application شما با چندین استاد خبره در این زمینه همراه خواهید شد تا به بررسی نحوه عملکرد سرویس های مختلف در دنیای مجازی بپردازید و نحوه استفاده از آنها در اپلیکیشن های وب را فرا گیرید. این سرویس با استفاده از الگوریتم های جالبی که در اختیار دارد می تواند به مدیریت انواع داده کمک بسزایی کند. در دوره آموزشی Create and Configure the Managed Metadata Service (MMS) Application شما ابتدا با مفاهیم MMS آشنا خواهید شد و سپس به ساخت و تنظیم یک برنامه وب همراه با سرور اختصاصی خواهید پرداخت.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Create and Configure the Managed Metadata Service (MMS) Application توسط آکادمی مجازی ماکروسافت تولید شده است. این آکادمی به تولید محتوای آموزشی نسبت به سرویس ها و برنامه ها و کلا ابتکارات ماکروسافت می پردازد و می تواند در این راستا کمک بسزایی به شما کند چرا که از دل سازنده آنها سخن می گوید.

Create and Configure the Managed Metadata Service (MMS) Application center

مشخصات فیلم آموزشی Create and Configure the Managed Metadata Service (MMS) Application :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : microsoft virtual academy– مدرس : Brian Alderman – فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 1 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Create and Configure the Managed Metadata Service (MMS) Application

لینک دانلود