تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Customizing SketchUp Models with Styles and Style Builder

Customizing SketchUp Models with Styles and Style Builder ، فیلم آموزشی مدل های سفارشی SketchUp با Styles و Style Builder می باشد که توسط شرکت Digital Tutors تهیه در در اختیار آن دسته از علاقمندان به این نرم افزار محبوب و اجرای این چنین تکنیک هایی قرار گرفته است . در این فیلم آموزشی شما عزیزان با چگونگی استفاده از SketchUp برای اجرای این روش آشنا می شوید تا بتوانید در طراحی های خود از آن بهره مند شوید . Pierre Derenoncourt که مدرس فیلم آموزشی Customizing SketchUp Models with Styles and Style Builder می باشد با وقدمه ای بر روند آموزش در این دوره کار آغاز خواهد نمود و در ادامه شما را با مفاهیمی از قبیل آشنایی و بررسی سبک های از پیش تعریف شده در SketchUp ، چگونگی ویرایش سبک از پیش تعریف شده در SketchUp ، چگونگی استفاده از خطوط کشیده شده ی دستی برای ایجاد سبک و بسیاری موارددیگر آشنا خواهد نمود تا بتوانید در طراحی های خود از آنها استفاده نمایید. پروژه ی تمرینی موجود در این دوره این امکان را برای شما فراهم می سازد تا همزمان با دیدن فیلم آموزشی Customizing SketchUp Models with Styles and Style Builder تمامی مباحث را بصورت عملی نیز انجام دهید .

Customizing SketchUp Models with Styles and Style Builder
Customizing SketchUp Models with Styles and Style Builder
مباحث این دوره ی آموزشی :

01. Introduction and project overview 02. Exploring predefined Styles in SketchUp 03. Editing predefined Styles in SketchUp 04. Mixing and match predefined characteristics 05. Creating unique Sketchy Edges using Style Bulilder 06. Using your own hand drawn lines to create style

مشخصات دیگر فیلم آموزشی Customizing SketchUp Models with Styles and Style Builder :
– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Pierre Derenoncourt– مدت زمان آموزش : 42 دقیقه 6 ثانیه– پروژه تمرینی : دارد– نرم افزار مورد نیاز : Sketch Up Pro 2015– تاریخ انتشار : 08-06-2015– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : ندارد برای درخواست فیلم های آموزشی به فروم سایت مراجعه کنید .
لینک دانلود