تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Designing a Product Advertisement in Illustrator

Designing a Product Advertisement in Illustrator ، فیلم آموزشی طراحی آگهی یک محصول در ایلیستریتور از شرکت Digital Tutors می باشد که برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه و در اختیارشان قرار گرفته است . در این فیلم آموزشی شما عزیزان با چگونگی انجام این کار و طراحی با استفاده از Adobe Illustrator آشنا خواهید شد تا بتوانید با اینگونه طراحی ها آشنا شده و در کار های خود از آنها استفاده نمایید . Alex Hernandez ، مدرس فیلم آموزشی Designing a Product Advertisement in Illustrator ، کار خود را با مقدمه ای بر روند این دوره ی آموزشی آغاز می کند و در ادامه به بیان مفاهیمی مانند چگونگی راه اندازی یک سند ، آشنایی با اهمیت رنگ در طراحی ، آشنایی و انتخاب یک فونت مناسب با طرح ، چگونگی اضافه کردن گزینه های مشتری ، چگونگی نهایی کردن آگهی برای چاپ ، آشنایی با چگونگی ایجاد یک PDF آماده ی چاپ و بسیاری موارد دیگر خواهد پرداخت تا شما بطور کامل با این موارد آشنا نماید . برای درک بهتر این مباحث و همچنین تسریع در فرآیند یادگیری این موارد می توانید همزمان با دیدن فیلم آموزشی Designing a Product Advertisement in Illustrator ، از پروژه ی تمرینی موجود در این دوره استفاده نموده و تمامی این موارد را بصورت عملی نیز انجام دهید .

Designing a Product Advertisement in Illustrator
Designing a Product Advertisement in Illustrator
مباحث این دوره ی آموزشی :

01. Introduction and project overview 02. Setting up our document 03. The importance of color 04. Choosing a typeface 05. Giving your client options 06. Packaging your ad for print 07. Creating a print-ready PDF

مشخصات دیگر فیلم آموزشی Designing a Product Advertisement in Illustrator :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Alex Hernandez– مدت زمان آموزش : 54 دقیقه و 54 ثانیه– پروژه تمرینی : دارد– نرم افزار مورد نیاز : Adobe Illustrator CC 2014– تاریخ انتشار : 27-05-2015– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : ندارد برای درخواست فیلم های آموزشی به اینجا مراجعه کنید .
لینک دانلود