تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی نرم افزار دریم ویور Dreamweaver CC Essential Training با زیرنویس فارسی

به روز رسانی :

1395/3/29 - زیرنویس فارسی اضافه شد .

فیلم آموزشی Dreamweaver CC Essential Training ، یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزشی نرم افزار های ساخت شرکت Adobe می باشد که توسط شرکت معروف و معتبر Lynda تهیه و منتشر شده است . این فیلم آموزشی به شما طریقه کار با نرم افزار Adobe Dreamweaver CC و ساخت وب سایت های استاندارد از ابتدا را آموزش می دهد که پیشرو در صنعت طراحی وب و توسعه برنامه می باشد . در فیلم آموزشی Dreamweaver CC Essential Training ، مدرس James Williamson به شما طریقه کار با این نرم افزار را از ابتدا نشان می دهد .

مواردی از جمله ساخت یک تور کاربری و راهنمایی در ایجاد صفحات جدید ، راه اندازی یک ساختار منطقی برای محتوا و تولید کد های مشخص و در دسترس را خواهید آموخت و شما چگونگی سرعت بخشیدن در یافتن پست ها با استفاده از این نرم افزار ، ترکیب تصاویر و جداول ، روش استفاده از ابزار قدرتمند CSS در Dreamweaver برای سرعت بخشیدن در سفارشی کردن ظاهر وب سایت شما را خواهید دید . در فصل آخر این آموزش شما با تکنیک های مدیریت سایت از جمله اضافه کردن سرور از راه دور ، نظارت بر وب سایت های مختلف و اعتبار سنجی صفحات آشنا می شوید .

lynda.Dreamweaver.CC.Essential.Training.www.download.ir مشخصات فیلم آموزشی Dreamweaver CC Essential Training :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– تاریخ انتشار : 17 ژوئن 2013– مدرس : James Williamson– نرم افزار مورد نیاز : Adobe Dreamweaver CC– مدت زمان آموزش : 8 ساعت و 7 دقیقه– سطح آموزش : مبتدی– زبان فیلم : انگلیسی– زیرنویس فارسی : دارد– کیفیت نمایش : 960×540– فرمت نمایش : Avi مباحث دوره آموزشی Dreamweaver CC Essential Training :– معرفی محیط نرم افزار دریم ویور– مدیریت پروژه ها– آموزش ساخت اسناد جدید– آموزش شخصی سازی تنظیمات– تغییر ساختار اسناد– آموزش ساخت لینک– آموزش مدیریت CSS– کار با تصاویر– آموزش کار با جدول ها– آموزش مدیریت یک سایت– نتیجه گیری 

Dreamweaver CC Essential Training

لینک دانلود