تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Drum Fill System روش صحیح نواختن درام

فیلم آموزشی Drum Fill System روش صحیح نواختن درام را هم اکنون میتوانید برای اولین بار در میان سایتهای فارسی زبان از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید . همواره هنرجویان رشته موسیقی در تلاشند تا با یافتن منابع آموزشی در مورد ساز تخصصی خود بتوانند به هدف مورد نظر خود در کوتاهترین زمان ممکن دست یابند . سایت دانلو دفارسی همواره در تلاش است تا به راحتی منابع آموزشی درست را در اختیار

این افراد قرار دهد. ساز درام به عنوان یکی از برترین سازها در میان اصوات کوبه ای از دیرباز در میان هنرجویان شناخته می شود . این ساز جزو یکی از سازهای قدیمی در دنیای موسیقی شناخته میشود . ریشه و اساس این ساز موسیقی بر طبل استوار است. وسیله ای که از هزاران سال قبل در میان مردم رایج بوده است . طبل در زمانهای قدیم به عنوان نمادی که وظیفه اصلیش انتقال پیام خاص به مردم بوده است استفاده میشد . پس از گذشت زمانهای متمادی با تلفیق طبلها ی مختلف ساز درام پا به عرصه موسیقی گذاشت به طوری که امروزه شما در کمتر آهنگی می توانید اثری از ایبن ساز کوبه ای نبینید . خاصیت این ساز کوبه ای در این است که از آن میتوان در اغلب سبکهای موسیقی بهره برد . سبک پاپ ، راک ، متال و … از جمله این سبکها می باشد . حال سایت دانلود فارسی افتخار دارد تا افیلم آموزشی کامل در مورد این ساز در اختیار هنرجویان و دوستداران این رشته قرار دهد .

این فیلم اموزشی سعی دارد این نکته را به شما ثابت کند که بازی با درام و اخت گرفتن با این ساز می تواند به یادگیری سریعتر این ساز به شما هنرجویان کمک شایانی کند . لیونل استاد بر جسته ساز درام تلاش دارد تا با ارائه راهکارهای صحیح و درست به شما در چندین جلسه این ساز را آموزش دهد .

ویژگی های کلیدی فیلم اموزش درامز :

– شناساندن 10 روش مختلف برای نواختن درام توسط لیونل

– چگونگی هماهنگ کردن بیتهای موسیقی با ساز

– مشاوره دقیق برای تنظیم کردن ساخت تکنوازی

– آموزش 23  استایل مختلف برای نواختن درام

– 11 ساعت فیلم آموزشی

– 23 ساعت موزیک خالص درام

– کتاب آموزشی در 236 صفحه

– آموزش از مبتدی تا پیشرفته 

Drum-Fill-System.download.ir

 

 دانلود فیلم آموزشی Drum Fill System روش صحیح نواختن درام با لینک مستقیم از دانلود فارسی

لینک دانلود