تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی #Essentials of Developing Windows Store Apps Using C

در این آموزش قصد داریم تا یکی از بهترین روش های تولید نرم افزار ویندوز اپ استور یا Windows Store Apps را به شما معرفی کنیم. در دوره و فیلم آموزشی #Essentials of Developing Windows Store Apps Using C شما یاد می گیرید تا چطور با استفاده از زبان #C برنامه های مختلفی برای ویندوز اپ استور طراحی کنید. در حالت کلی می توان از دو روش بسیار کارامد برای ساخت نرم افزار های مختلف و روان و با کیفیت بالا برای ویندوز اپ استور طراحی کرد. یکی استفاده از HTML 5 است و دیگری استفاده از #C. بدون شک استفاده از HTML 5 برای کسانی که تجربه کافی و توانایی خوبی در تولید صفحات وب دارند یا قصد دارند آن را فرا بگیرند بهترین گزینه است. اما اگر شما یک NET. کار حرفه ای هستید و می خواهید برنامه های ویندوز 8 را تولید کنید بدون شک این دوره آموزشی می تواند دید بسیار خوبی به شما بدهد و شما را برای تولید نرم افزار بسیار با کیفیت آماده کند.

سایر توضیحات: استفاده از تست های دوره ی #Essentials of Developing Windows Store Apps Using C به شما کمک می کند تا بتوانید سطح خود را برای تولید نرم افزار های ویندوز اپ استور بیابید. این دوره برای کسانی است که مهارت کافی برای تولید نرم افزار با استفاده از پلتفرم برنامه نویسی دات نت را داشته باشند. در این دوره ما به مباحث اصلی سکوی برنامه نویسی WinRT می پردازیم و سعی داریم تا تفاوت های برنامه نویسی های قدیمی را برای شما تبیین کنیم و به تکنولوژی های جدید ارائه شده برای تولید نرم افزار نیز اشاره ای داشته باشیم.

 Essentials of Developing Windows Store Apps Using C#مشخصات فیلم آموزشی #Essentials of Developing Windows Store Apps Using C :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Compaq learning– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 6 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1280×720– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد#Essentials of Developing Windows Store Apps Using C :– بخش 1: آشنایی با پلتفرم ویندوز 8 و مشتقات آن– بخش 2: پیشنیاز های ساخت نرم افزار ویندوز استور– بخش 3: استایل ساخت نرم افزار برای ویندوز استور– بخش 4: آشنایی با کنترلرهای ویندوز– بخش 5: ساختار نمایشی ویندوز– بخش 6: آشنایی با کاشی و پیام های خاص– بخش 7: آشنایی با طول عمر نرم افزار های ویندوز استور– بخش 8: آشنایی با Contract ها– بخش 9: آشنایی با امنیت داده ها– بخش 10: ساخت و پایان کار تولید یک نرم افزار برای ویندوز استور

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Essentials of Developing Windows Store Apps Using C – Sharp

لینک دانلود