تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Full Stack AWS Application Development

برای ساخت یک برنامه و نرم افزار Full Stack شما باید با مفاهیم سرویس های AWS آشنا شوید. سپس یک پایه یا BackEnd برای آن راحی کنید. سپس باید آن را به یک FrontEnd متصل کنید و در نهایت آن را با یک محل ذخیره همگام سازی کنید. البته توجه و بررسی مسائل امنیتی و نیز بار کاری این نرم افزار نیز بسیار پر اهمیت است و باید آنها را نیز در نظر بگیرید. باید در نظر داشت که AWS سرویس های ابری بسیار زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد که با استفاده از آنها می توانید نرم افزارها و ابزارهای بسیار بهتری را در زمان کوتاه تری بسازید. این مسئله به برنامه نویس و سازنده کمک می کند تا تمام تمرکز خود را روی تفاوت های منطقی برنامه قرار دهد تا برنامه های خاص تری را تولید کند. دوره آموزشی Full Stack AWS Application Development قصد دارد تا شما را با روش ساخت و استفاده از برنامه های Full Stack با استفاده از AWS آشنا کند.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Full Stack AWS Application Development در ابتدا شما را محیط های قابل استفاده برای AWS نظیر پایتون و جاوا آشنا خواهد کرد. سپس نحوه استفاده از AWS API را فرا می گیرید تا بتوانید راهکارهای مفیدی برای تولید نرم افزار ارائه دهید. البته استفاده از سرویس های امازون نیز در این ویدئو آموزشی وجود دارد. دوره آموزشی Full Stack AWS Application Development توسط شرکت Packt تولید و عرضه شده است.

Full Stack AWS Application Development center

مشخصات فیلم آموزشی Full Stack AWS Application Developtmen :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده :packt– مدرس : David B. McDaniel– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 2 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Full Stack AWS Application Developtment

 
لینک دانلود