دانلود فیلم آموزشی برنامه نویسی آر و تحلیل آماری Fundamentals Of R Programming And Statistical Analysis

به روز رسانی :

1395/1/20

R نرم‌ افزار قدرتمندی برای ایجاد اشکال گرافیکی و نمودارهاست . امکان توسعهٔ قابلیت‌های R، با افزودن بسته‌های ایجاد شده توسط کاربران آن، یکی از ویژگی‌های مهم این نرم‌ افزار است. این بسته‌ها توسط R، LaTeX، جاوا، سی++ و فورترن نوشته شده‌اند. R یک زبان برنامه‌نویسی و محیط نرم‌افزاری برای محاسبات آماری و علم داده‌ها است، که بر اساس زبان‌های اس و اسکیم پیاده‌سازی شده است. این نرم‌افزار متن باز، تحت اجازه‌نامه عمومی همگانی گنو عرضه شده و به رایگان قابل دسترس است. زبان اس بجز R، توسط شرکت Insightful، در نرم‌افزار تجاری اس‌پلاس نیز پیاده‌سازی شده است. اگرچه دستورات اس‌پلاس و آر بسیار شبیه است لیکن این دو نرم‌افزار دارای هسته‌های متمایزی می‌باشند. R حاوی محدودهٔ گسترده‌ای از تکنیک‌های آماری از جمله: مدل‌سازی خطی و غیرخطی، آزمون‌های کلاسیک آماری، تحلیل سری‌های زمانی، رده‌بندی، خوشه‌بندی و غیره و قابلیت‌های گرافیکی است.

در محیط R، کدهای سی، سی++ و فورترن قابلیت اتصال و فراخوانی هنگام اجرای برنامه را دارند و کاربران خبره می‌توانند توسط کدهای سی، مستقیماً اشیا R را تغییر دهند. گرچه نرم‌افزار R اغلب به منظور انجام محاسبات آماری به کار می‌رود، این نرم‌افزار قابل به کارگیری در محاسبات ماتریسی است و در این زمینه، همپای نرم‌افزارهایی چون اُکتاو و نسخهٔ تجاری آن MATLAB است. مجموعه‌ای از بسته‌های اصلی R، هنگام نصب همراه برنامه وجود دارند و در مجموع 4442 بسته در شبکهٔ بایگانی فراگیر آر CRAN وجود دارد. این بسته‌ها طیف وسیعی از قابلیت‌ها را در زمینه‌های مختلف تحلیل داده‌ها به R می‌دهند. فیلم آموزشی Fundamentals Of R Programming And Statistical Analysis توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Radia Johnson طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور Packt این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش اصول و مبانی برنامه نویسی آر و تحلیل آماری لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Fundamentals Of R Programming And Statistical Analysis :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Packt– مدرس : Radia Johnson– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 6 ساعت و 46 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Fundamentals Of R Programming And Statistical Analysis :– ساختارهای داده R– دستکاری مجموعه داده با R– تجسم داده ها در R– کنترل جریان و ابزار اشکال زدائی– بررسی توزیع های احتمال– آزمون فرضیه و مدل آماری  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Fundamentals Of R Programming And Statistical Analysis

لینک دانلود