دانلود فیلم آموزشی Getting Started with Microservices in PHP

میکروسرویس ها یا aka یک مدل معماری است که نرم افزارها را به صورت loosely coupled services در نظر می گیرد. این روش و استایل معماری می تواند به تولید سریع تر و بهتر نرم افزار های بسیار بزرگ کمک شایانی کند و نیز سرعت تولید مقدار برای مقاصد تجاری یک نرم افزار به طرز چشمگیری افزایش دهد که این مسئله به شرکت کمک می کند تا میزان توانایی ها و ظرفیت های خود را با منابع یکسان افزایش دهد. علاو بر اینها، شرکت های نرم افزاری نیز می توانند ابداعات و نرم افزار های جدید خود را با سرعت چشمگیر رقابت در بازار کنونی همگام کنند. همچنین میکروسرویس ها با استقبال بسیار خوبی روبرو شدند چرا که شرکت های بزرگی نظیر Google, Facebook, Twitter, Netflix و بسیاری دیگر از پروژه های بزرگ از آنها استفاده می کنند. دوره آموزشی Getting Started with Microservices in PHP به بررسی مفاهیم اولیه و ابزارهای موورد نیاز جهت شروع کار با میکروسرویس ها را معرفی خوواهد کرد.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Getting Started with Microservices in PHP به صورت کاملا پروژه محور سعی دارد تا با استفاده از ورژن اصلی React شما را با مفاهیم میکروسرویس آشنا کند. این دوره Docker و Vagrant را پوشش می دهد و می تواند شما را در تولید نرم افزار های مطمئن و ایمن با استفاده از PHP یاری دهد. این دوره توسط شرکت Packt تولید و عرضه شده است.

Getting Started with Microservices in PHP center

مشخصات فیلم آموزشی Getting Started with Microservices in PHP:– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : packt– مدرس : Brad Bonkoski– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 2 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Getting Started with Microservices in PHP

لینک دانلود