دانلود فیلم آموزشی Getting Started with .NET Core on Mac and Linux

برنامه نویسان و توسعه دهندگان پلتفرم های مکینتاش و لینوکس می توانند با استفاده از هسته Net. به تولید نرم افزار های مختلف بپردازند اما آیا این به این معنی است که باید کارهای طاقت فرسا و صرفا محدودی را انجام دهند؟ در دوره آموزشی Getting Started with .NET Core on Mac and Linux مسائل مختلف مربوط به هسته اصلی دات نت مطرح می شود و ابزارهایی که این هسته برای دو پلتفرم مکینتاش و لینوکس عرضه می کند نیز معرفی می شوند. در قدم اول شما با مفاهیم اصلی این هسته آشنا می شوید و یاد می گیرید تا چطور با استفاده از خط فرمان و Visual Studio Code به تولید نرم افزار برای مک و لینوکس بپردازید و اینکه چطور آنها را در قالب یک پکیج کاربر پسندانه جمع آوری و ذخیره کنید. در قدم بعدی به چگونگی ساخت سرویس برای Net Core. می پردازید و نحوه استفاده از کتابخانه های مختلف را فرا میگیرید. سپس به بحث مدیریت سرویس ها با استفاده از init system ها پرداخته می شود. در قدم آخر نیز با نحوه کار interop های Net Core. آشنا می شوید تا نحوه فراخوانی یک سرویس به صورت استاندارد را فرا گیرید. با استفاده و فراگیری این مهارت ها، شما به عنوان یک دانسجوی این مبحث معرفی می شوید تا با استفاده از منابع دیگر بتوانید روش صحیح استفاده از Net Core. را در سیستم های عامل مک و لینوکس در پروژه های خود پیاده سازی کنید.

سایر توضیحات: در دوره آموزشی Getting Started with .NET Core on Mac and Linux شما با مباحث اصلی Net Core. برای استفاده از آن در سیستم های عامل مک و لینوکس آشنا می شوید و می توانید نرم افزار های مختلف را تهیه و عرضه کنید. این دوره توسط شرکت Pluralsight عرضه شده است و مدرس آن Nate Cook است. لازم به ذکر است مه این شخص تاکنون در بسیاری از شرکت های نرم افزاری به تهیه و تولید نرم افزارهای مختلف پرداخته است ولی شغل اصلی او آموزش مفاهیم برنامه نویسی است.

مشخصات فیلم آموزشی Getting Started with .NET Core on Mac and Linux : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Pluralsight – مدرس : Nate Cook – پروژه تمرینی : دارد – مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 17 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720×1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد   سرفصل های فیلم آموزشی Getting Started with .NET Core on Mac and Linux : – معرفی دوره – آشنایی با هسته Net. – آشنایی و درک مفاهیم و مبانی هسته نرم افزار های مبتنی بر Net. – افزایش کارایی و قابلیت استفاده مجدد با استفاده از کتابخانه ها و سرویس ها – تجربه محیطی فراتر از کنسول

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

 

Getting Started with .NET Core on Mac and Linux

لینک دانلود