دانلود فیلم آموزشی GuitarZoom – Guitar Solos Made Easy – آموزش گیتار الکتریک

شرکت بسیار معروف GuitarZoom و نوازنده بسیار معروف Steve Stine سالهاست که در چرخه ی تولید فیلم های آموزشی برای گیتار مشغول به کار هستند. تا کنون آموزش های مختلفی نظیر GuitarZoom – Modes Made Easy توسط این شرکت و این هنرمند روانه بازار شده اند. همچنین گیتاریست های جهانی نظیر J. Richards و J. Friend نیز نسبت به این آموزش ها سخنان و نظرات خوبی ارائه کرده اند و کیفیت این مجموعه ها را تایید کرده اند. شعار مجموعه جدید این گروه “نواختن سولو و تکنوازی گیتار بدون حتی یک نت اشتباه” است. این سخن یک ادعای بسیار بزرگ است ولی هنرجویان مختلفی با استفاده از این مجموعه به کیفیت آن اعتراف کرده اند به طوریکه پس از گذراندن دوره های این مجموعه شما می توانید تک نوازی های بسیار خوبی اجرا کنید. نکته اساسی در نواختن گیتار نوع و مدل گیتارنوازی و سبک آن نیست بلکه هنر گیتار نوازی بیشتر به تکنیک مناسب و پیروی از یک الگوی مناسب همراه به یادگیری نکات آموزنده است. تیم دانلود فارسی مفتخر است جدیدترین آموزش این شرکت با نام GuitarZoom – Guitar Solos Made Easy را به صورت رایگان در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد.

سایر توضیحات: فیلم آموزشی GuitarZoom – Guitar Solos Made Easy شمال 7 ماژول و فیلم آموزشی است که توسط یکی از بهترین گیتاریست ها و آموزگاران این رشته یعنی Steve Stine تدریس می شود. این معلم به میلیون ها هنرجو در بیش از 100 کشور جهان آموزش داده است و بدون شک شما نیز به لیست هنرجویان موفق او افزوده خواهید شد.

دانلود فیلم اموزشی guitar solos

Bonus 1! Secret Tricks for Singing Guitar Solos

یک ویدئو اختصاصی برای Bending, vibrato, sliding و … که به شما کمک می کند تا ظرافت این تکنیک ها را فرا گیرید و بتوانید یک صدای متفاوت ایجاد کنید.

دانلود فیلم اموزشی guitar solos

Bonus 2! Mastering the Pentatonic Path

در این ویدئو اختصاصی، تامی 5 حالت pentatonic scale به شما آموزش داده می شود و شما می توانید تقریبا هر آهنگی را در هر نقطه فرت ها بنوازید.

دانلود فیلم اموزشی guitar solos

 

محتویات بسته Guitar Solos Made Easy :

– Guitar Solos Made Easy

– Mastering the Pentatonic Path

– Music Theory in 60 minutes or Less

– Secret Tricks for Singing Guitar Solos

– The Ultimate Daily Practice Guide

مشخصات فیلم آموزشی Guitar Solos Made Easy :

– ژانر : آموزشی

– شرکت سازنده : GuitarZoom

– مدرس : Steve Stein

– پروژه تمرینی : دارد

– زبان : انگلیسی

– کیفیت نمایش : 1280×720

– فرمت فایل : MP4

– زیرنویس فارسی : ندارد

GuitarZoom – Guitar Solos Made Easy

لینک دانلود