دانلود فیلم آموزشی Illustrator CC Creating SVGs

ساخت کارهای گرافیکی واکنش گرا بدین معنی که در سایزهای مختلف مانیتور قابل مشاهده باشد و نیز کیفیت بالای خود را حفظ کند بدون شک یک چالش بزرگ محسوب می شود. فرمت های قدیمی نظیر jpg و png و gif این قابلیت را دارند که به صورت واکنشگرا طراحی شوند اما کیفیت آنها متغیر است. از این رو پیشنهاد می کنیم که برای ساخت یک کار گرافیکی واکنشگرا به SVG ها مراجعه کنید. فرمتی که می توان به صورت نا محدود برای سایزهای مختلف طراحی شود و نیز بلافاصله با استفاده از CSS یا اسکریپت های مختلف تغییر یابد. در دوره آموزشی Illustrator CC Creating SVGs شما یاد می گیرید که چطور با استفاده از نرم افزار معروف Adobe Illustrator CC این فرمت خاص را مدیریت کنید تا بتوانید یک خروجی مناسب داشته باشید. قدم به قدم با مفهوم SVG آشنا خواهید شد و سپس به ساخت فایل گرافیکی مورد نظر می پردازید. از اشکال یابی این فرمت نباید غافل شد اما در دوره آموزشی Illustrator CC Creating SVGs شما با این مبحث نیز آشنا می شوید تا خروجی خود را به بهترین نحو دریافت کنید.

سایر توضیحات: فرمت گرافیکی SVG یکی از جدیدترین فرمت هایی است که به سرعت توانست جای پای خود را در قسمت های مختلف طراحی دیجیتال پر کند. دوره آموزشی Illustrator CC Creating SVGs قصد دارد تا زیر و بم این فرمت معروف را به شما آموزشی دهد. لازم به ذکر است که این دوره آموزشی محصول شرکت PluralSight است.

مشخصات فیلم آموزشی Illustrator CC Creating SVGs :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس :William Everhart– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 35 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Illustrator CC Creating SVGs

لینک دانلود