تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Infiniteskills Learning SolidWorks 2016

نرم افزار سالید ورک 2016 طراحی قطعات صنعتی ، یک نرم افزار قدرتمند و شناخته شده برای طراحی و شبیه سازی حرفه ای قطعات صنعتی ، مهندسی و کامپیوتری به صورت 3D می باشد . کمپانی قدرتمند Dassault Systemes پیش از این نسخه های دیگری را در دسترس کاربران داده است که همچنین میتوانید از نسخه پیشرفته تر 2016 برای طراحی های مهندسی خود استفاده کنید . در نرم افزار SolidWorks 2016 شما می توانید با استفاده به طور خودکار به کار تولید صنعتی در هر دو د مرحله طراحی و آماده سازی فن آوری تولید محصولات مختلف از هر گونه پیچیدگی و هدف ، ماژول های خاص کمک خواهد کرد برای حل مشکلات در طول تولید و … را به کار گیرید . در نرم افزاری SolidWorks 2016 همه جنبه های جامع از فرآیند توسعه محصول را همراه با محیط بصری سه بعدی پوشش می دهد . این محیط ها عبارتند از طراحی 3D ، شبیه سازی ، طراحی برق ، مدیریت داده ها و محصولات فنی و … علاوه بر این با اضافه شدن ویژگی های جدید از جمله فناوری کلاد امکان دسترسی به پلت فرم 3DExperience و قابلیت های مبتنی بر آن آسان تر شده و طراحان و مهندسان می توانند رشته های متعددی را با سهولت و کوتاه تر شدن چرخه طراحی به مرحله بهره برداری برسانند . همچنین ابزار هایی برای ارائه سریع محصولات به بازار طراحی شده است که با نو آوری و هماهنگی همراه شده است .

نرم افزار SolidWorks 2016 طراحی و ارتباطات ، سیم مهار و نصب و راه اندازی فراگیر ، حق بیمه ، SWR-برق ، لوله کشی ، تجزیه و تحلیل مهندسی قدرت ، ثبات ، انتقال حرارت ، تجزیه و تحلیل فرکانس ، خطی و غیر خطی ، شبیه سازی دینامیک مکانیزم ها ، حرکت ، گاز ، دینامیک سیالات ، شبیه سازی جریان ، اپتیک و نورپردازی ، تجزیه و تحلیل زنجیره بعدی ، آماده سازی داده ها برای IETM ، مدیریت داده ها و فرآیندها در مرحله دروازه های ورودی از (SWE-PDM) را برای شما فراهم می کند . تمرکز بر فرایند های طراحی در نرم افزار SolidWorks 2016 باعث سریع تر شدن سیستم CAD می شود ، به گونه ای که حل مشکلات پیچیده سریع تر و راحت با استفاده از ابزار ابتکاری برای حل مشکلات پیچیده ،  فرآیندهای طراحی موازی ، استفاده از فرآیندهای طراحی یکپارچه برای محصولات مکاترونیک ، مهندسی همزمان در یک پلت فرم واحد ، طراحی ساده قطعات الکترونیکی و مکانیکی ، و همچنین همکاری با رشته های متعدد از طراحی تا ساخت امکان پذیر خواهد بود . نرم افزار SolidWorks 2016 دارای ویژگی های بسیاری پیشرفت و بهبود یافته می باشد ، که اکثر آنها مطابق با خواسته های کاربران اجرا شده است . این نسخه فراهم فرصت های بیشتر برای اجرای سریع تر و کارآمد از پروژه می باشد . فیلم آموزشی Infiniteskills Learning SolidWorks 2016 توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Matt Perez طراحی شده و همکنون کمپانی Infiniteskills این مجموعه را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش سالیدورکس 2016 لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Infiniteskills Learning SolidWorks 2016 :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Infiniteskills– مدرس : Matt Perez– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 12 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : نداردسرفصل های فیلم آموزشی Infiniteskills Learning SolidWorks 2016 :– معرفی– اجرای نرم افزار Solidworks– استفاده از راهنما– رابط کاربری نرم افزار Solidworks– سفارشی کردن UI – قسمت 1– سفارشی کردن UI – قسمت 2– سفارشی کردن میانبر ها – صفحه کلید– سفارشی کردن میانبر ها – میانبر Toolbar– سفارشی کردن میانبر ها – Tab ها– سفارشی کردن میانبر – حرکات موس– قالب ها و انواع فایل– سفارشی کردن قالب– ویژگی فایل– طراحی– شروع یک طرح 2D– طرح های ابعادی– روابط طرح– حرکت، آینه ها، الگوها– بلوک ها– تبدیل، تقاطع و ساختار– طرح 3D– مدل سازی یک قسمت ماشین– مدل سازی یک Sheetmetal Weldment– طراحی Intent را و برنامه ریزی برای Sheetmetal Weldment– عمومی مجموعه ابزارهای– SHEETMETAL قسمت– SHEETMETAL قسمت ارزیابی– مدل سازی هندسی پیچیده– طراحی پیچیده– ویژگی های پیچیده– سطوح پیچیده– ویرایش– ویرایش طرح– قابلیت ویرایش– هشدار– خطاها– Assemblies– تجسم– Scenes– Lights– Cameras– Views, Sections– Renders– پیکربندی– قسمت مشتق شده پیکربندی– طراحی– قالب و فرمت– ایجاد یک طراحی جدید– ایجاد View– ابعاد و حاشیه نویسی– ایجاد ورق های متعدد– Save, PDF و E-Drawings– نکات اضافی و فوت و فن ها– نتیجه گیری  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Infiniteskills Learning SolidWorks 2016

لینک دانلود