تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Introduction to nParticles in Maya 2016

Introduction to nParticles in Maya 2016 ، فیلم آموزشی آشنایی با nParticles در مایا 2016 می باشد که برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه و منتشر گردیده است . این فیلم آموزشی که توسط شرکت Udemy  ساخته شده به بیان چگونگی بکارگیری از nParticles در Maya 2016 خواهد پرداخت تا شما را با چگونگی استفاده از آن آشنا نماید .

مدرسین که مدرس فیلم آموزشی Introduction to nParticles in Maya 2016 می باشد با مقدمه ای بر روند آموزش در این دوره کار خود را آغاز می کند و در ادامه شما را با nParticles در مایا آشنا خواهند ساخت و به شما اثرات شگفت انگیز آنرا نشان میدهند تا بتوانید بصورت حرفه ای در پروژه های خود از آن استفاده نموده و کیفیت کار خود را افزایش دهید . فیلم آموزشی Introduction to nParticles in Maya 2016 می تواند شما را در شناخت هرچه بیشتر این نرم افزار و قابلیت های و توانمندیهای آن یاری نماید .

 Introduction to nParticles in Maya 2016

مباحث این دوره ی آموزشی :

01: Introduction

– Introduction – Understanding every emitter type in Maya.

02: Creating Fire Effect

– Particles render types – Creating the Emitter – shading and finishing the fire effect

03: Creating smoke for cartoon rocket

– Creating the Emitter for the rocket – Shading and finishing the rocket particles

04: Creating group of Balloons

– Creating group of balloons using instancer .

05: Homework

– Information about doing your homework.

06: Bonus lessons

– Fill a text with particles.

مشخصات دیگر فیلم آموزشی Introduction to nParticles in Maya 2016 :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : NT VFX– مدت زمان آموزش : 2 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– – نرم افزار مورد نیاز : Maya 2016– تاریخ انتشار : 2015– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– منبع : Udemy برای درخواست فیلم های آموزشی به فروم سایت مراجعه کنید .
لینک دانلود