تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Kelbyone Premiere CC Beyond the Basics

با مشاهده مجموعه آموزشی پریمیر سی سی با تمامی ابزارها, قابلیت ها, امکانات و ادیت کردن پیشرفته این برنامه آشنا می شوید بطوری که می توانید طریقه لرزش تصاویر, بهبود صداهای ویدیو, ادیت کردن رنگ های ویدیو و غیره را با این مجموعه فرا بگیرید . از سرفصل های این دوره می توان به لینک کردن پویا, اصلاح رنگ, تثبیت فیلم لرزان, کار با عکس, جلوه های ویژه, آموزش استفاده از امکان Bars and Tone, ویرایش Multicam,اضافه کردن موسیقی به فیلم ها و غیره می باشد . فیلم آموزشی Kelbyone Premiere CC Beyond the Basics محصول موسسه آموزشی KelbyOne می باشد که به مدت زمان 1 ساعت و 10 دقیقه در اختیار علاقه مندان قرار گرفته شده است .

فیلم آموزشی Kelbyone Premiere CC Beyond the Basics توسط یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین اساتید فیلمساز براندون فورد طراحی و عرضه شده است . براندون فورد کارگردان زمینه، فیلمساز، و یک ویرایشگر برای KelbyOne است او مسئول کیفیت تولید باور نکردنی برای تیم ویدیویی اسکات کلبی می باشد . این فیلمساز می گوید که درایو و انرژی به فیلم آموزش حرفه ای KelbyOne team.The در KelbyOne منعکس دلاوری هایش در پشت دوربین و مجموعه در حال ویرایش است . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزشی Kelbyone Premiere CC Beyond the Basics لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Kelbyone Premiere CC Beyond the Basics :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Kelbyone– مدرس : Brandon Ford– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 10 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Kelbyone Premiere CC Beyond the Basics :– بررسی پروژه مطرح شده در این کورس آموزشی– آموزش اصلاح رنگ ویدئوها– آموزش از بین بردن لرزش ویدئوها– آموزش کار بر روی عکس ها– آموزش اعمال افکت های بسیار زیبا بر روی ویدئوها– آموزش استفاده از امکان Bars and Tone– آموزش ویرایش ویدئوهایی که با چند دوربین از زوایای مختلف ضبط شده اند– آموزش افزودن موزیک به ویدئوها– آموزش عمق دهی به تصایر  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Kelbyone Premiere CC Beyond the Basics

لینک دانلود