تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Kotlin Programming By Example

ویدئو آموزشی Kotlin Programming By Example قصد دارد تا به بررسی یکی از جدیدترین رقبای زبانی قدرتمند به نام جاوا بپردازد. این رقیب قدرتمند به قدری از خود انعطاف نشان داده است که برنامه نویسان مختلف سعی می کنند تا ویژگی های آن را با جاوا مقایسه کنند. Kotlin نام این حریف قدر است. در این ویدئو آموزشی شما با تفاوت های Kotlin با سایر زبان های برنامه نویسی مطرح و قدیمی آشنا می شوید. درک درست از ویژگی های این زبان باعث خواهد شد که شما به سمت و سوی نوشتن برنامه های اندروید با استفاده از قابلیت های Kotlin بروید. البته بررسی مقایسه ای برنامه های مشابه با دو زبان مختلف نیز می تواند به انتخاب زبان مورد علاقه شما کمک بسزایی کند.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Kotlin Programming By Example قصد دارد تا شما را از حال و هوای برنامه نویسی با جاوا بیرون بیاورد تا ایده های خود را با زبان جدیدی به نام Kotlin به نرم افزار موبایل تبدیل کنید. این دوره آموزشی توسط شرکت Packt تولید شده است و مدرس آن شخصی است که تجربه های زیادی در تولید نرم افزار با استفاده از این زبان قدرتمند دارد.

Kotlin Programming By Example center center

مشخصات فیلم آموزشی Kotlin Programming By Example :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : packt– مدرس :Iyanu Adelekan– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 18 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Kotlin Programming By Example

لینک دانلود