تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Learning Cloud Computing Public Cloud Platforms

واژه Cloud Computing یکی از واژه هایی است که امروزه بسیار زیاد آن را می شنویم. اما این واژه به “پردازش ابری” ترجمه شده است. این مفهوم را می توان به این صورت توضیح داد که شما به جای خرید کامپوترهای مدرن و قوی با ابزارهای I/O ساده مثل یک مانیتور صفحه لمسی یا تلوزیون یا تلفن هوشمند توسط یک واسط به نام اینترنت پر سرعت (پر سرعت واقعی) به سرویسها و خدماتی دسترسی پیدا کنید که وظایفی مثل نگهداری اطلاعات و یا اجرای برنامه های مختلف را برای شما انجام دهند. در این بین انتخاب از میان شرکت های مختلف کار بسیار سختی است و نیاز به آشنایی با تعدادی از این سرویس ها است. حال این مطلب پیش می آید که کدام سرویس برای شرکت شما مناسب تر است؟ دوره آموزشی Learning Cloud Computing Public Cloud Platforms سعی دارد تا با بررسی سرویس های ابری مختلف به شما کمک کند تا یک انتخاب معقولانه داشته باشید. اینکه چرا باید از یک Private cloud Service به یک Public Cloud Service تغییر رویه بدهید؟ این دوره مزایای سرویس های Public یا عمومی را به شما نمایش خواهد داد تا تکلیف مسائلی نظیر امنیت و حریم شخصی و حتی سازگاری این سرویس برای شما روشن شود.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Learning Cloud Computing Public Cloud Platforms تمامی توجه خود را روی این مسئله نهاده است تا بتواند مباحث مختلف انتخاب از میان سرویس دهنده های ابری مختلف را پوشش دهد تا شاید کمی بتواند در این انتخاب سخت به شما کمک کند. این دوره توسط شرکت Lynda تهیه شده است و توسط David Linthicum تدریس می شود. لازم به ذکر است که این شخص به تازگی به عنوان مرد موثر شماره 1 در صنعت Cloud توسط Apollo Research معرفی شده است.

مشخصات فیلم آموزشی Learning Cloud Computing Public Cloud Platforms :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : David Linthicum– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 14 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Learning Cloud Computing Public Cloud Platforms :– مزایای Public Cloud– حساب و کتاب مالی– سنجش سازگاری– امنیت– بررسی سرویس وب آمازون (AWS)– بررسی Microsoft Azure– بررسی Google Cloud Platform– بررسی IBM Softlayer 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Learning Cloud Computing Public Cloud Platforms

لینک دانلود