دانلود فیلم آموزشی Learning Magic Bullet Suite

اگر شما هم علاقمند به ساخت کلیپ و ویدئو های مختلف باشید بدون شک با این سوال مواجه شده اید که چرا تفاوت زیادی میان خروجی شما و کلیپ های بسیار پر طرفدار و حرفه ای است؟ Magic Bullet Suite مجموعه ای از پلاگین ها و ابزارهای مختلف است که به شما کمک می کند که عملا هر کاری را با ساخته خود انجام دهید. از تغییرات در سطوح رنگ تا حذف نویز های اضافی بدون شک در خروجی شما تاثیر چشمگیری خواهد داشت. در دوره آموزشی Learning Magic Bullet Suite شما با اکثر ابزاری که در این محیط وجود دارد آشنا خواهید شد و به صورت مقدماتی با کارایی آنها آشنا می شوید. البته تمرکز بیشتر این دوره دوره آموزشی روی پلاگین بسیار معروف و قدرتمند Magic Bullet Looks است که ابزاری بسیار قدرتمند در لایه بندی رنگ در قسمت های مختلف است.

سایر توضیحات: دوره آموزشی Learning Magic Bullet Suite سعی دارد تا شما را ابزارهایی که افراد حرفه ای در تولید ایده های خود از آنها استفاده می کنند را به شما معرفی کند. بررسی ابزارهای Magic Bullet Suite برای تولید و بهبود خروجی بدون شک می تواند فاصله شما را با افراد معروف در زمینه تولید کلیپ ها و تصاویر گرافیکی کاهش دهد. دوره آموزشی Learning Magic Bullet Suite توسط شرکت Lynda تولید و عرضه شده است.

مشخصات فیلم آموزشی Learning Magic Bullet Suite:– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Chad Perkins– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 17 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

Learning Magic Bullet Suite

لینک دانلود