تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی بدن سازی با استفاده از هنرهای رزمی Les Mills Combat

Les Mills Combat یکی از جدیدترین متدهای بدن سازی با استفاده از هنرهای رزمی می باشد . خود را آماده ی ضربه زدن با مشت و پا , دفاع و سپس حمله به سمت حریف خود کنید و به راحتی کالری سوزانده و عضلاتی سفت را برای به وجود آورید . با استفاده از این برنامه تمرینی – مبارزه ای به شما کمک خواهد کرد تا حرکات خود را در فیلم آموزشی Les Mills Combat به حداکثر مقدار لازم برسانید . در کنار این برنامه یک برنامه ی غذایی و تغذیه نیز تدارک دیده شده و صحیح غذا خوردن را آموزش خواهد داد .

سایر توضیحات : یک برنامه ی تغذیه صحیح به گونه ای می باشد که شما با استفاده از آن بتوانید طی یک دوره به عنوان مثال دوره ی 7 روزه مقدار قابل توجهی چربی از دست دهید . در این طرح ویژه سوخت و ساز بدن شما طی 7 روز بسیار بالا رفته و برنامه ی روزانه ای که در اختیار شما قرار می گیرد به سوزاندن چربی و افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند . البته این برنامه به نحوی نیست تا اشتهای شما را به طور کامل سرکوب کند در Les Mills Combat عضلات شما در تمام حالات درگیر بوده و تکرار حرکات تاثیر آن را در کل بدن خود احساس می کنید . راز این تمرینات انجام حرکات سریع و کششی می باشد و در Les Mills Combat شما به عضلاتی قوی , سریع و کششی دست پیدا خواهید کرد . با سوزاندن بیش از 1000 کالری در هر ساعت به راز این برنامه ی اموزشی که در قالب شش حرکت منحصر به فرد از هنرهای رزمی ادغام شده پی خواهید برد . در 14 ساله گذشته مربیان این مجموعه با سفر به کل جهان و الهام گرفتن از محیط خود برنامه ای را تنظیم کردند که شما را به یک نتیجه ای می رساند که شاید هیچ گاه آن را تصور نمی کردید .

دانلود فیلم آموزشی Les Mills Combat

ویژگی های فیلم Les Mills Combat :– آموزش اصولی برای قوی کردن بدن– استفاده از  اساتید مجرب– بهره گیری از لوازم ورزشی حرفه ای برای رسیدن به درجات درست– توجه به نکات مختلف حرفه ای بدن– وجود برنامه های مناسب تمرینی
لینک دانلود