تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Lighting and Rendering in Unity

Lighting and Rendering in Unity ، فیلم آموزشی آشنایی و استفاده از نورپردازی و رندر در موتور بازی سازی یونیتی می باشد که برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه و منتشر گردیده است . این فیلم آموزشی که توسط شرکت Digital Tutors ساخته شده به بیان چگونگی استفاده از این تکنیک ها در Unity خواهند پرداخت تا شما را با چگونگی انجام آن آشنا نماید . Joshua Kinney که مدرس فیلم آموزشی Lighting and Rendering in Unity می باشد با مقدمه ای بر روند آموزش در این دوره کار خود را آغاز می کند و در ادامه به آموزش مباحثی مانند آشنایی با چگونگی راه ندازی یک جعبه فضایی سفارشی ، چگونگی پوشش نور سراسری در یونیتی ، آشنایی با prob های نور ، چگونگی استفاده از چراغ نقطه و نور نقطه ای ، چگونگی بازتاب prob ، چگونگی انتشار نور ، آشنایی با چگونگی بهینه سازی نور در موتور یونیتی ، چونگی ساخت زیر سرپوش و بسیاری موارد دیگر خواهد پرداخت تا بتوانید با استفاده از این دوره براحتی به اینگونه طراحی ها بپردازید . همچنین برای درک بهتر این مباحث و تسریع در فرآیند یادگیری این موراد می توانید همزمان با دیدن فیلم آموزشی Lighting and Rendering in Unity تمامی موارد مورد بحث را بصورت عملی نیز انجام دهید .

Lighting and Rendering in Unity
Lighting and Rendering in Unity
مباحث این دوره ی آموزشی :

01. Introduction and project overview 02. Setting up a custom skybox 03. Global Illumination 04. Light probes 05. Using point lights and spot light 06. Reflection probes 07. Emissive lighting 08. Light optimization 09. Under the hood

مشخصات دیگر فیلم آموزشی Lighting and Rendering in Unity :
– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Digital Tutors– مدرس : Joshua Kinney– مدت زمان آموزش : 1 ساعت 8 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– نرم افزار مورد نیاز : Unity 5.0.1– تاریخ انتشار : 08-06-2015– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : ندارد برای درخواست فیلم های آموزشی به فروم سایت مراجعه کنید .
لینک دانلود