تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Lynda SPSS Statistics Essential Training

تحلیل آماری ، تجزیه و تحلیل ترافیک به طور فرایند نقش مهمی در کمک به سازمان شما برای رسیدن به اهداف خود ایفا می کند . خانواده SPSS آمار ارائه قابلیت های هسته ای مورد نیاز برای پایان به پایان تجزیه و تحلیل. برای اطمینان از اینکه تکنیک های پیشرفته ترین موجود به یک گروه وسیع تری از تحلیلگران و کاربران کسب و کار هستند را به شما می دهد .  این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و غیره به کار می‌رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند . اس‌پی‌اس‌اس نام یک نرم‌ افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف Sciences Statistical Package for the Social «بستهٔ آماری برای علوم اجتماعی» است . نرم افزار SPSS همچنان به ارائه تحلیل های پیشرفته از طریق تکنیک های جدید تجزیه و تحلیل داده ، ویژگی های پیشرفته و خروجی ، و بهبود در دسترس است . این نسخه بر روی افزایش قابلیت های تحلیلی  تمرکز کافی دارد .

از ویژگی های این برنامه می توان به گسترش ارزش از داده های بزرگ کشف روابط علت و معلولی پنهان در میان تعداد زیادی از سری های زمانی با استفاده از مدل سازی علمی زمانی, تجزیه و تحلیل مکانی ، بررسی رابطه بین عناصر داده, کدهای جاسازی در تجزیه و تحلیل به شرکت ، درخواست نسل بعدی از گزارش وب ، پیشرفت برنامه ریزی بهبود یافته و غیره اشاره کرد . آماری که نرم‌افزار پایه شامل می‌شود: آمار توصیفی: جدول‌بندی شطرنجی، بسامدها، توصیفات، کاوش، آمار توصیفی نسبی, آمار دومتغیری: میانه‌ها، آزمون تی، تحلیل پراکنش، همبستگی، آزمون‌های غیرپارامتری . پیش‌بینی برآمدهای عددی: برگشت خطی . پیش‌بینی برای تشخیص گروه‌ها: تحلیل عاملی، تحلیل خوشه‌ای، جداکننده, در تحلیل داده ها با استفاده از اس‌پی‌اس‌اس، سه مرحلهٔ اساسی وجود دارد. نخست باید داده‌های خام را وارد کنید و آن‌ها را در یک پرونده ذخیره نمایید. دوم باید تحلیل مورد نیاز را برگزینید و آن را مشخص کنید. سوم برونداد را وارسی کنید. فیلم آموزشی Lynda SPSS Statistics Essential Training توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Barton Poulson طراحی شده و کمپانی مشهور لیندا این مجموعه آموزشی را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از فیلم آموزش اس‌ پی‌ اس‌ اس، نرم افزار تحلیل آماری لذت ببرید .

 مشخصات فیلم آموزشی Lynda SPSS Statistics Essential Training :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Barton Poulson– پروژه تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 5 ساعت و 5 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : F4v– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Lynda SPSS Statistics Essential Training :– وارد کردن داده ها– ایجاد چارت های توصیفی– اصلاح و انتخاب متغیرها– قالب بندی جداول و نمودارها (چارت ها) خروجی– محاسبه آمار توصیفی و استنباطی– مدلسازی انجمنی با همبستگی، جداول احتمالی و رگرسیون چندگانه– ساخت نمودارهای میله ای به منظور دسته بندی متغیرها– ساخت نمودارهای دایره ای به منظور دسته بندی نمودن متغیرها– ساخت Histogram برای متغیرهای Quantitative– ساخت Box Plot برای متغیرهای Quantitative– کدگذاری مجدد متغیرها– استفاده از فرمان Split File– ترکیب نمودن فایل ها– استفاده از چندین Response Command– محاسبه فرکانس ها– محاسبه Descriptives– استفاده از فرمان Explore– و غیره 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Lynda SPSS Statistics Essential Training

لینک دانلود