تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Master Adobe Camera Raw For Raw Image Processing Photoshop

نرم افزار  ادوبی کمرا راو از طریق نرم افزار فتوشاپ انجام وظیفه می کند و کاربران ابتدا باید بسته دانلود شده را روی یک نسخه کرک شده از فتوشاپ نصب نمایند و پس از نصب فرمت های Raw را می توان در نرم افزار فتوشاپ توسط رابط کاربری نرم افزار باز کرد . نرم افزار Adobe Camera Raw دارای امکانات زیادی از جمله سری کاملی از ابزار ها برای انتخاب رنگ مورد نظر ، سایه ها ، White Balance ، ماسک ها ، Selection ها و غیره می باشد . همچنین دارای یک Histogram قوی می باشد که می تواند تغییرات رنگی را در قالب یک نمودار رنگ بندی شده به نمایش درآورد . نرم افزار Adobe Camera Raw ابزاری کاربردی برای ادیت عکس های خام می باشد . دوریبن های دیجیتال حرفه ای امروزه دارای قابلیتی هستند که می تواند عکس ها را به صورت خام گرفته و سپس تمامی تغییرات مورد نظر را از طریق نرم افزار های مرتبط بر روی عکس انجام دهند .

این فرمت که قالبا در اکثر دوربین ها با فرمت Raw ارائه می شود دارای حجم بالاتری نسبت به فایل های Jpg است . نرم افزار های متعددی برای کار بر روی فایل های خام عرضه شده است اما می توان گفت کامل ترین و بهترین آن ها نرم افزار Adobe Camera Raw می باشد .در این برنامه تعداد دوربین های بیشتری به هسته نرم افزار اضافه شده اند و پشتیبانی از نسخه های جدید فتوشاپ سی سی در دستور کار برنامه نویسان قرار گرفته است . فیلم آموزشی Master Adobe Camera Raw For Raw Image Processing Photoshop توسط یکی از بهترین مدرسین بنام Harsh Vardhan Art طراحی شده و همکنون کمپانی مشهور Udemy آن را برای عموم عرضه کرد . امیدواریم که از دانلود فیلم آموزش ادوبی کمرا راو برای پردازش تصاویر خام در فتوشاپ لذت ببرید .

مشخصات فیلم آموزشی Master Adobe Camera Raw For Raw Image Processing Photoshop : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : Harsh Vardhan Art – پروژه تمرینی : ندارد – مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 30 دقیقه – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 1080×1920 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس انگلیسی : ندارد – زیرنویس فارسی : ندارد   سرفصل های فیلم آموزشی Master Adobe Camera Raw For Raw Image Processing Photoshop : – مقدمه / تبلیغات دوره – تسلط بر ادوبی کمرا راو برای پردازش تصاویر خام در فتوشاپ- درک عمیق ابزارهای در Adobe Camera Raw – ابزارهای ویرایش اولیه و منحنی های کنترل Tone در Adobe Camera Raw – جزئیات و پنل تیز کردن در Adobe Camera Raw – HSL و یا سیاه و سفید، اصلاح لنز و پنل Split Toning در Adobe Camera Raw – پنل کالیبراسیون-اثر-ایستگاه از پیش تنظیم دوربین و پنل عکس فوری در Adobe Camera Raw – ویرایش تصویر خام و گردش کار پردازش

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Master Adobe Camera Raw For Raw Image Processing Photoshop

لینک دانلود