تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Modern C++ Design Patterns

دوره آموزشی Modern C++ Design Patterns برای کسانی است که می خواهند دانش مبتدی یا متوسط خود از زبان برنامه نویسی ++C را با استاندارد های جهانی به روز کنند. این دوره با معرفی مفاهیم اصلی Design Pattern ها و دلیل استفاده از آنها شروع می شود و سپس به بررسی و تبیین چندین نمونه پیاده سازی با روش های قدیمی ++C و مدیریت حافظه به صورت دستی می پردازد و اشکالات آنان را ذکر می کند. در ادامه شما با دو مقوله اساسی که روند کد نویسی ++C را متحول کرد آشنا می شوید: 1- مفاهیم و امکانات اصلی معرفی شده در C++ 11 تا C++ 14. و 2- آگاهی از روش برنامه نویسی تابع محور که بدون شک کمکی اساسی به نوشتن کدهایی بسیار خوب و قابل بازیابی و نگهداری می کند. در آخر این نیز شما در دوره Modern C++ Design Patterns یاد می گیرید که چگونه از آموزه های جدید در ساخت Design Pattern های فعلی نظیر RAII و Observer استفاده کنید.

سایر توضیحات: در دوره آموزشی Modern C++ Design Patterns شما روش های جدید و مدرن برنامه نویسی ++C را فرا خوهید گرفت و همچنین یاد می گیرید که چطور کدهای فعلی خود را با استفاده از آنها بهبود ببخشید تا در آینده راحت تر بتوانید آنها را به روز و یا اشکال یابی کنید. علاوه بر اینها، در آموزشی Modern C++ Design Patterns شما با امکانات جدید و بسیار ضروری معرفی شده در C++ 11 تا C++ 14 آشنا خواهید شد. شرکت سازنده این مجموعه یعنی O’Reilly از کهنه کار های تولید روال های آموزشی برای برنامه نویسان است و بدون شک برنامه ریزی این مجموعه به صورتی است که شما با تمامی مفاهیم گفته شده برخورد خواهید کرد و می توانید از آنها در پروژه های خود استفاده کنید.

Modern C++ Design Patterns

مشخصات فیلم آموزشی Modern C++ Design Patterns :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : O’Reilly– مدرس : Julian Templeman– پروژه تمرینی : ندارد– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 39 دقیقه– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد سرفصل های فیلم آموزشی Modern C++ Design Patterns :– مقدمه و معرفی کلی بحث– آشنایی با Design Pattern ها– پیاده سازی Pattern ها– امکانات جدید ++C مدرن– برنامه نویسی کاربردی– بازگشت دوباره به Pattern ها– نتیجه گیری و خاتمه

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Modern C++ Design Patterns

لینک دانلود