تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی NET Core Microservices.

میکروسرویس ها یک روش و معماری طراحی جدید هستند که برنامه های بسیار بزرگ و پیچیده را به تعدادی سرویس کوچک تر تبدیل می کنند تا از نظر اقتصادی و تجاری به صرفه تر باشند و نیز راحت تر بتوان آنها را گسترش داد. دوره آموزشی NET Core Microservices. در قدم اول به بررسی مفهوم میکرو سرویس خواهد پرداخت و نیز ویژگی های ذاتی آن را بررسی خواهد کرد. همچنین برای افزایش آگاهی و آشنایی شما با این مفاهیم، یک سیستم توزیعی را با استفاده از RabbitMQ خواهیم ساخت تا پیغامی را روی سرویس های جداگانه ارسال کند. در این دوره آموزشی به دنبال ساخت HTTP API هستیم که به عنوان Gateway برای کل سیستم عمل کند. همچنین با استفاده از JWT به دنبال ساخت یک سرویس مدیریت ورود و خروج برای پیغام های وردی به سرویس و سرور هستیم. سپس با استفاده از سرویس های مختلف به ساخت منطق برنامه خواهیم پرداخت تا این سرویس ها را مدیریت کند و نیز نیزا ما را برطرف کند.

سایر توضیحات: دوره آموزشی NET Core Microservices. به برنامه نویسان دات نت کمک خواهد کرد با استفاده از ویژگی های آن بتوانند میکروسرویس های متنوع و قدرتمندی برای برنامه های خود طراحی کنند. این دوره آموزشی با روندی کاملا پروژه محور سعی دارد تا این مفهوم بسیار مهم را به شما معرفی کند. دوره آموزشی NET Core Microservices. توسط شرکت Packt تولید و عرضه شده است.

NET Core Microservices center

مشخصات فیلم آموزشی  .NET Core Microservices :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Packt– مدرس : Piotr Gankiewicz– فایل تمرینی : دارد– مدت زمان آموزش : 4 ساعت– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720×1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

 .NET Core Microservices

لینک دانلود