تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Pace Express 12 minute Fitness Revolution

Pace Express 12 minute Fitness Revolution یک فیلم آموزشی در رابطه با فیتنس و تمریناتی می باشد که در نتیجه آن فرد به شرایط فیزیکی مورد علاقه خود می رسد . در این فیلم آموزشی شما با استفاده از تجارب و آموزش های مناسب و کاملا تخصصی موجود در این مجموعه می توانید در مئت کوتاهی بدون نیاز به هزینه های زیاد برای استخدام مربی خصوصی تغییری شگفت انگیز در شرایط فیزیکی خود ایجاد کنید .

در این فیلم آموزشی مدرس شما را وارد مرحله جدیدی از آموزش های فیتنس می کند . شما با فراموش کردن جمله هر چه بیشتر بهتر در هنگام تمرینات وارد مرحله جدیدی از تمرینات فیتنس می شوید . این مجموعه که توسط دکتر آل سرس ساخته شده است ، یکی از کامل ترین و نخصصی ترین مجموعه های فیتنس موجود در جهان می باشد . در این مجموعه شما با استفاده از آموزش های دکتر سرس که این شخص بیش از 20 سال تجربه علمی در این زمینه دارد می توانید تنها در مدت زمانی که در تمرینات روزمره خود صرف گرم کردن بدن خود می کنید به حداکثر نتیجه برسید . یکی ز نکات جالب این مجموعه آموزشی مدت زمان کوتاه تمرینات این مجموعه است . این دوره آموزشی به شما آموزش خواهد داد که چگونه تنها با صرف 12 دقیقه از وقت خود برای انجام تمرینات موجود در این مجموعه به نتایج شگفت انگیزی دست یابید .

دانلود فیلم آموزشی Pace Express 12 minute Fitness Revolution   

سایر مشخصات :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Al Sears– مدرس : Al Sears– پروژه تمرینی : دارد– تاریخ انتشار : 2015– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720– فرمت فایل : mp4– زیرنویس فارسی : ندارد
لینک دانلود